Widok

Strajk samochodowy i pieszy Rumia-Reda-Wejherowo

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Wczoraj daliśmy czadu - brawo Rumia. Uwaga małe trójmiasto łączy siły. Dzisiaj dostałam propozycję abyśmy połączyli siły z organizatorem protestów w Redzie i Wejherowie. Pokażemy że się nie damy![/lead]Wczoraj doszły mnie słuchy że chcieliście iść dalej. My młodzi w końcu też zaczęliśmy działać. W środę zróbmy dłuższy, a zarazem większy protest z mieszkańcami również Redy i Wejherowa. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy wy będziecie chodzić/jeździć, ja w tym czasie będę się zajadać czekaladkami z brandy, pysznym kawiorem i mrożonymi lodami z bakaliami. Jak już skończycie (pewnie późno) dajcie znać, znowu napiszę co u mnie
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 35

myślisz, że zaimponowałeś albo że to obżeranie się jakąś chemią wyjdzie ci na zdrowie? Rozumu ci bozia poskąpiła, niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

bosak

to ty???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trochę przesada z tą długością trasy, w obie strony to już 12 km pieszo, pewnie część będzie się wykruszać w połowie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kierowca

Mam nadzieje ze trenujecie zeby opuscic ten kraj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O kurka

Czarne podniebienia w akcji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

rewolucja?

zabieranie dzieci na marsze poparcia zabijania nienarodzonych jest troche dziwne
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wytłumaczcie dziecku, że gdybyś był z wadą genetyczną to mamusia by cię zabiła i nie było by cię dzisiaj na ty protescie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce dziecka jest w domu dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Małe Trójmiastodobre

Wielka wiocha prędzej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15

Poparcie

Podoba mi się przekaz autora. Marsz będzie pokojowy, bez szczucia na funkcjonariuszy policji (wśród których również mamy poparcie) i innych służb. Szacunek za inicjatywę. Całym sercem za protestem!
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 15

Miki

Co to ma byc odpowiedzialnosc ludzie opamietajcie sie sami sie skzujecie na zakazenie powodzenia bezmyslni
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 14

Kiedy następny marsz

Czy na następne dni cos jest zaplanowane?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak...w ramach protestu pójdziecie do lasu pozbierać śmieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strajk

Brawo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mąż.

Cały dzień ciężko z żoną pracujemy. Ja na życie w tym ciężkim okresie a żona w domu z dziećmi. O 19 nasze dzieciaki już śpią. Wszyscy zmęczeni dniem. Jeśli podejdziecie z tą banda pod moje domostwo i będziecie tak chalasowac, nie daj Boże obudzicie mi dzieci, zaklucac spokój mojej rodzinie to czekam na was z pałą w ręce. Zwyczajnie, po prostu nikt nie będzie nas straszył nocami anarchicznymi zbiorowiskami
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 9

Podziękuj Jarkowi

Nie płacz jak ci ciężko tylko nie głosuj więcej na średniowiecznych trolli
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciolku

Zaklicanie ciszy nocnej PiS-owcu jest po 22 godzinie. Skoro mieszkasz w bloku to musisz być znienawidzony przez sąsiadów bo muszą stosować się do ciszy nocnej już od 19
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo brawo brawo

A tym którym przeszkadzają protesty niech pamiętają o nich przy urnach bo każdy głos oddany na PiS to jeden protestujący na ulicy karma wraca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nic glupszego nie można wymyśleć. To przy urnach decyduje większość to jest demokracja . Protesty to wyraz frustracji . Wygracie wybory to będziecie rządzić aż znów przegracie - takie są zasady tej gry. Dotyczy to zwłaszcza obecnie aktualnie rządzących że władza nie jest raz na zawsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy chodzi o to?

Seriale w telewizji się znudziły? A może kury domowe potrzebują trochę bezpiecznego dreszczyku emocji, niczym harcerki na pierwszym wyjeździe na oboz. Po trzykroć nie, clou jest możliwość aborcji na życzenie, tak, jak na zachodzie. Przecież one tak czesto zapoznają sie z płcią przeciwna(głównie z zachodu) że szkoda słów. Wystarczy spojrzeć na te "damy" podczas wieczorów panieńskich. Współczuję ich przyszłym mężom.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Protest

Średniowiecze, ludzie wykształceni??? Jak się was słucha ma się wrażenie że czegoś wam brak
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Protest

Może do pracy byście się wzięli, i przestali terroryzować resztę społeczeństwa.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Popieram!!!

Popieram całym sercem protesty. Obalmy wspólnie reżim PIS!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Smutne

Smutne bo teraz trwa walka z korona wirusem a sprawa dot. aborcji może poczekac. Nie podoba mi się ten agresywny styl strajkujących, te wulgaryzmy to jest niepotrzebne. Skupmy się na pomocy starzszym osobom, bądźmy życzliwi, bądźmy solidarni, bądźmy pomocni innym tym którzy potrzebują naszego zainteresowania i troski. Sprawę aborcji zostawmy na inny czas. Nie teraz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie macie mózgu. Takie zagrożenie siejecie, wypad z naszego miasteczka.

Powinnyście wszyscy demonstranci zostać ukarani, najlepiej odsiadką i to do końca pandemi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry