Widok

Strajk studentów PG

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Dla nas, studentek i studentów Politechniki Gdańskiej nieakceptowalne jest orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego dotyczące zakazu aborcji z powodu ciężkich wad płodu. Sprzeciwiamy się łamaniu praw wolności wyboru.[/lead]W ramach protestu przemaszerujmy z Parku Akademickiego przed budynkiem Gmachu Głównego (dalej Aleją Zwycięstwa) na Protest Główny. Marsz ten jest pokojowy, a w momencie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może bez ogólników i proszę wszystkich do tego worka nie wrzucać, nie wszyscy studenci ten strajk popierają. Dziękuję
popieram tę opinię 59 nie zgadzam się z tą opinią 43

Nie chcesz, to nie idź.

Załóż czapeczkę z folii aluminiowej i biegnij na MsTeams, bo matematyka się zaczęła.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13

Wybacz, ze wyksztalcenie jest dla mnie wazniejsze niz skrobanki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Wykształcenie.....

.... wykształcenie to tylko papier....wiedza, inteligencja, to zupełnie coś innego....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

I na co Ci to

Na co Ci wykształcenie jak będziesz musiała urodzić chore dziecko i poświęcić mu bezcelowo jakaś część życia... Bo i tak finał będzie z góry przesadzony.. tyle będziesz mieć z wykształcenia.. dramat jak słyszę takie teksty. I to zakładam że jesteś młodą osobą skoro jesteś na PG...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co nie podoba sie ze ktos ma knna zdanie?

Innym moze sie nie podobać twoj poglad.... pamiętaj nietolerancyjny człowieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka,ja osobiście nie popieram tych "zamieszek"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 17

Masz luksus wyboru.... który TK odebrał kobietom....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauka zdalna

Rozumiem, ze strajk takze zdalny
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jestem studentka. Nie mam zamiaru w tym cyrku uczestniczyc.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 28

Obchodzi np. mnie. Uważam, że to bardzo dobrze że każdy wyraża swoje zdanie. Nagłówek bardzo ogólnikuje i ważne są głosy, które mówią że mają inne zdanie. Natomiast Twój komentarz kompletnie nic nie wnosi a wręcz ma znamiona hejtu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lemm

To przykre, że to szambo wybiło na naszej uczelni. Myślałem, że ominie miejsca gdzie jest tyle ludzi z umiejętnością logicznego myślenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moze najpierw się podpiszecie z imienia i nazwiska

I wtedy będziecie reprezentować siebie a nie ogół bo nie wszyscy utożsamiają się z tym proletariatem zastępczym!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 8

Szanowni Państwo,

Szanujmy się nawzajem. Każdy ma prawo uważać inaczej. Ogłoszenie strajku studentów PG nie odbieram jako głosu wszystkich studentów, ale zbiórką tych którzy chcą iść razem. Szanujmy się. Czy studentowi uczelni wyższej wypada tak wulgarnie się wypowiadać? Czy musimy pluć komuś w twarz, żeby powiedzieć mu, że się z nim nie zgadzamy?
Masz wybór. Możesz klnąć i obrażać innych lub nie. Możesz iść na strajk lub nie. Możesz próbować kogoś przekonać argumentami do swoich racji lub nie. Ty decydujesz, bo masz wybór.

Szanujcie tych, którzy chcą mieć wybór.
Ja jako kobieta podjęłam decyzję, że urodzę dziecko śmiertelnie chore i nie żałuję, ale szanuję tych, którzy chcą mieć wybór, bo wiem jak trudne jest poznać, pokochać swoje dziecko i jednocześnie być świadkiem jego cierpienia i śmierci.

Gdybym była drugi raz w takiej sytuacji, podjęłabym taką samą decyzję.

Na tym, Kochani Studenci, polega demokracja = równość + prawo wyboru.

Dziś wydaje się wam, że wiecie co jest słuszne i jaką decyzję byście podjęli. Tak naprawdę nic nie wiecie... Dlatego tak ważne jest mieć ewentualny wybór.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe Pani magister, że od nas z grupy to najwięksi jajcarze poszli, Ci którzy zawsze idą za modą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne swiadectwo

Wyrazy szacunku p.Agnieszko za wypowiedź, chapeau bas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całym szacunkiem, ale są ważniejsze sprawy niż PIS i te wasze protesty...
Do studiowania, a nie imprezowania... bo mam wrażenie, że chodzi Wam tylko o zabawę i wyrzuczenie z siebie nienawiści.
Nie dla nazizmu i eugeniki!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brawo

Popieram mądra wypowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda to zgodność myśli z rzeczywistością.
Proszę należycie i dogłębnie zbadać to co się dzieje, a nie oceniać pod wpływem emocji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za życiem

Jaka to wolność ? Prawo do zabijania i symbole Hitler Jungen ? Weźcie się puknijcie inteligencjo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polka

Słyszałam w radio wypowiedź naszej Prezydencji,że całym sercem jest po stronie strajkujących kobiet.Ciekawe kiedy usłyszę że jest za życiem i rodzina,bo jeszcze się jej to nie zdarzyło.A podobno taka tolerancyjna.Jak narazie poparła w/w i LGBT. Masakra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Clara

A czy ta reklama "imprezy" na portalu jest płatna czy nie. Bo jak nie, to chętnie zareklamuje swoją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Boszszsz, jaką odwaga.

W obliczu reżimu, ryzykują pobicie przez zomo oraz relegacje z uczelni I brak możliwości znalezienia pracy. Nieprawdopodobne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważajcie. To teren blisko Lechii

Weźcie bieliznę na zmianę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry