Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia wątek zamknięty Jestem klientka salonu od 2014.Trafilam przypadkowo i w końcu przestałam...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

zadowolona - opinia wątek zamknięty Po każdej wizycie od Pani Honoraty wracam bardzo zadowolona. Fryzjer z bardzo...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Beata - opinia wątek zamknięty Byłam w tym salonie drugi raz. Pierwszy raz byłam bardzo zadowolona. Jednak...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wiem że wszyscy oceniają tu głównie włosy, ja jednak chciałbym zwrócić...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Łukasz - opinia wątek zamknięty W ostatnim czasie skorzystałem z usług Studia HB i mogę szczerze polecić....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 listopada 2019

Karolina - opinia wątek zamknięty Fryzjerka Julia stanęła na wysokości zadania. Świetnie dobrała kolor i...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Izabella - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce chwila relaksu w zabieganym dniu . Pomimo częstych zmian...
~Izabella
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 listopada 2019

Szczerze polecam wątek zamknięty Zadowolona z usług tego salonu jestem od lat. Z czystym sumieniem polecam.
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Nie polecam wątek zamknięty chodziłam regularnie do studia HB od kilku lat. Najczęściej moje włosy...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Jestem rozczarowana wątek zamknięty Fryzura kiepska i wykonanie też. Brak kreatywności u fryzjerki. Fryzura po...
~Megi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 października 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Pomimo przeprowadzki nadal wracam! :) Czy chodzi o strzyżenie, malowanie,...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2019

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani Honorata świetnie rozumie zawsze o...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Zadowolona wątek zamknięty Polecam. Profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm.
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Naj super bezapelacyjnie wątek zamknięty Jesteście niezmiennie najlepsze w Polsce a dla mnie ... na całym świecie...
~Krysia Mazur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Super wątek zamknięty Najlepszy fryzjer w Gdyni! Chodzę od kilku lat do Pani Jany i nigdy nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Gosia - opinia wątek zamknięty Polecam! Obsługa bardzo profesjonalna. W tym salonie panuje rodzinny klimat....
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Mega zadowolona klientka wątek zamknięty Zawsze wychodzę zadowolona z wizyty w salonie . Gorąco polecam ! Klimat ,...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Najlepszy salon fryzjerski, w ktorym bylam. Polecam z calego serca. Po...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

Cała w skowronkach wątek zamknięty Jestem mega zadowolona, najlepszy salon w którym dotychczas byłam. Dziękuję...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Dawno nie było tak fajnie wątek zamknięty Super ,dziękuję za miły czas, ale przede wszystkim cudne włosy.
~Kamila.B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry