Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, super efekty w szybkim czasie, profesjonalna obsługa....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Niesamowite miejsce dla kazdej kobitki :) wątek zamknięty Wszystkim Paniom i tym z kompleksami na punkcie swojego ciala i tym, ktore...
~Bardzo zadowolona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Polecam zabiegi Rolletic u Magdy wątek zamknięty Polecam masaż u Magdy, ponieważ jest pełną energii profesjonalistką. Każdy...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, fachowa obsługa, dobry sprzęt i zawsze miła atmosfera
~Janka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

opinia dotycząca rolleticu na Morenie wątek zamknięty Jestem mega zadowolona że tu trafiłam. Prowadząca, Magda pełen...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Super efekty! wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam! Efekty gwarantowane, dlatego nie ma co się...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Rolletic wątek zamknięty Na początku nie wierzyłam, aby bez diety i ćwiczeń można było poprawić swoją...
~Ola M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

Rolletic to naprawde działa wątek zamknięty Nigdy nie myślałam ze to możliwe ,a jednak po kilku miesiącach Rolleticui...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

fantastycznie, najlepiej na świecie wątek zamknięty Jeśli któraś z Pań chce skorzystać z rolletica to tylko u Magdy na Morenie....
~Daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

ROLLETIC - to działa!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie, efekty widoczne gołym okiem. Prowadząca to świetny...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 października 2016

polecam super jeśli chcecie schudnąć wątek zamknięty polecam super jeśli chcecie schudnąć
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

Super sprawa!!ROLETIC wątek zamknięty Z zasady nie wierze w nic co nie boli, nie jest męczące, a daje efekty...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 października 2016

AGA - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie masaż rolletic. Prócz ujędrniania, odchudzania i powrotu...
~AGA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Naprawdę warto! Polecam! wątek zamknięty Chcę zachęcić takie "niedowiarki" jak ja, do skorzystania ze studia Rolletic...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam roletic u Magdy Atmosfera przyjazna, sama prowadząca...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Musisz tu przyjść ;-) wątek zamknięty Już po jednym masażu widać EFEKTY! Skóra jest gładka i ujędrniona. Osoby...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2016

Nie ma jak u Madzi:)))) wątek zamknięty Bardzo wszystkim polecam :)))rewelacyjne samopoczucie:)madzia ciekawa...
~edyta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Szczerze POLECAM :) wątek zamknięty Szczerze polecam Rolletic u Magdy ! Świetna prowadząca,która dba o to byśmy...
~Lady Biker
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

ROLLETIC - MEGA SPRAWDZONY MASAŻ !!! wątek zamknięty Na masaż - drenaż limfatryczny chodzę już od trzech lat. Od początku...
~Ela M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lipca 2016

Naprawde warto!!!!!! wątek zamknięty Polecam rolletic u Magdy!!!!!Poprawicie samoocene i zgubicie zbędne kilogramy...
~Karola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

postów

116

wątków

do góry