Studio Szczupłej Sylwetki ROLLETIC

Modelowanie sylwetki

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 2/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam to studio rolletic. Pani Magda traktuje każdą z klientek...
~ampi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Suuuuuuuuuuuuuper Polecam kazdemu wątek zamknięty Uważam, że Rolletic na Morenie u Magdy jest warty polecenia. Profesjonalna...
~B e a t a
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam to miejsce szczególnie z uwagi na osobę właścicielki - Magdę, która...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Bardzo polecam !!!! wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, super atmosfera, atrakcyjne ceny, naprawdę polecam :)...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Rewelacyjny relaks i nie tylko wątek zamknięty Od 4 miesięcy odwiedzam salon Magdy na Morenie. Uważam, że masaż jest...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Sabina - opinia wątek zamknięty Chodzę od ponad roku na Rolletinc. Jest to dla mnie jedna z lepszych metod...
~Sabina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Anna - opinia wątek zamknięty nareszcie znalazłam miejsce dla siebie. W końcu schudłam 7 kilo z 75 w ciągu...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

zaskoczenie wątek zamknięty jestem szczupla kobieta po 60-tce wszystko jest ok ale cialo stracila...
~danuta tkaczyk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2013

Wspaniała Pani Magda prowadząca i jedyne takie autoryzowane studio szczupłej sylwetki rolletic!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty POLECAM wszystkim Panią studio szczupłej sylwetki ROLLETIC na MORENIE !!!...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty Od prawie roku, 2 razy w tygodniu odwiedzam salon, który prowadzi...
~Dżola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Warto pomyślec o sobie wątek zamknięty Na rolletic wybrałam się ponad rok temu. Studio znalazłyśmy z koleżanką w...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

Na prawdę polecam! wątek zamknięty Dowiedziałam się o tym punkcie od koleżanki która regularnie tam uczęszcza i...
~Anka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

polecam wątek zamknięty wszystko pieknie ,tylko uważam,że ceny są najwyższe w trójmieście.Pani...
~kasia
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2008

Polecam!! wątek zamknięty Obsługa klienta w tym salonie jest na znakomitym poziomie, panie są...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 grudnia 2008

Zdecydownie polecam :) wątek zamknięty Jestem młodą dziewczyną, ale mimo to mam problemy ze zdowiem. Dzięki wizytom...
~Joanna 22
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Jestem w pełni usatysfakcjonowana z punktu na Morenie. Stosuje dietę (choć...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

postów

116

wątków

do góry