Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
EXTRA MANICIUR I PEDICIUR FRENCH!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty absolutnie nie zgadzam się z opinią jednej pani która pisze że french trzyma...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lipca 2008

Witam Panie! wątek zamknięty Bardzo się cieszę,że mam tak blisko rewelacyjny gabinet w którym jest...
~basia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 lipca 2008

EXTRA MIKRODERMABRAZJA!!!! wątek zamknięty Polecam zabieg mikrodermabrazję!bardzo sie cieszę że trafiłam do tego...
~J.R.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Swietny gabinet :) wątek zamknięty miły klimat, świetna obsługa, profesjonalna doswiadczona kadra. miejsce w...
~beatris
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

Pozdrowienia dla Izki ;) wątek zamknięty Jedno z niewielu miejsc, gdzie mam przyjemność doświadczyć uczucia, że moje...
~Asia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Najlepszy... wątek zamknięty Cieszę się, że taki wspaniały salon działa na moim osiedlu. Niepowtarzalny...
~M.S.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2008

odpoczynek i dobre samopoczucie wątek zamknięty polecam serdecznie miła atmosfera pani Maja i Iza bardzo miłe radosne znające...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 marca 2008

Musicie odwiedzić to miejsce wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. To po prostu rewelacyjne miejsce. Panie przesympatyczne...
~Marlena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 marca 2008

lepiej być nie może!!! wątek zamknięty salon to mało powiedziane!według mnie to jest małe SPA!Klimat jest naprawde...
~k.m
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 lutego 2008

ewa - opinia wątek zamknięty byłam już kilka razy, polecam wszystkim by spróbować...naprawdę rewelacja i...
~ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 stycznia 2008

poczujesz się jak w niebie... wątek zamknięty ...gdy przekroczysz drzwi gabinetu...poczujesz cudowny, owocowy zapach...
~mm
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 grudnia 2007

pani majko tak trzymac wątek zamknięty wspaniale wyposazony gabinet, p Majka rewelacyjnie przygotowana do pracy ,...
~karola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 listopada 2007

Wspanialy salon i rewelacyjny relaks wątek zamknięty Mialam niewatpliwa przyjemnosc byc klientka salonu, juz na wstepie bardzo...
~Kasia Mrowka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2007

gośka - opinia wątek zamknięty Troszke drogo. Poza tym trzeba uwazać, jak się robi paznokcie. Lakier...
~gośka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2007

Wspaniale wątek zamknięty Mozna oddac sie w rece tych fachowców. Bylam bardzo zadowolona z porady i...
~Ela
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2007

Nzjlepszy salom kosmetyczny wątek zamknięty TO najleszpy salon kosmetyczny w jakim byłam. Panie sa miłe, potrafią...
~Marlla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

36

wątków

do góry