Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty jestem zachwycony przystawką (kaszanka) oraz rybką (dorsz). Na pewno jeszcze...
~Pete
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2017

Zachwycony wątek zamknięty Jak się je te takosy, to nachodzi refleksja "Co to by było na świecie, gdyby...
~Bebe
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

MEKSYKAŃSKA? wątek zamknięty Obsługa słabiutka, kucharz to porażka - burito papka ryżu i przypraw , mięso...
~indi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Duże rozczarowanie dzisiejszym jedzeniem wątek zamknięty Byłam dziś z rodziną w restauracyjce, zachęcona dobrymi opiniami. W...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Po prostu koszmarna obsługa klienta wątek zamknięty To nie jest tradycyjna kuchnia meksykańska, ale można w Suavemente zjeść...
~Alter
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

bez zastrzeżeń wątek zamknięty Byłem na spotkaniu towarzyskim. Jedzenie bomba, wybór "napoi" również...
~wojtek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 listopada 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Jedzienie smaczne, za każdym razem świeże i pyszne. Do tego bar gdzie...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Troszkę do poprawki wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, całkiem niedaleko mnie - niedługo spróbuję na wynos....
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Ciasno, ale smacznie i przyjaźnie wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, które można zamawiać w różnych wersjach ostrości...
~T.M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Świetna miejscówa dla każdego, POLECAM! wątek zamknięty Wczoraj byłam na obiedzie w godzinach szczytu, było ciasno ale obsługa zajęła...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry