Widok

Suknia dla Mamy P.Mlodej

Hej dziewczyny, czy macie miejsca godne polecenia, w ktorych mozna kupic suknie dla Mamy? Jestesmy nawet skore wybrac sie poza 3miasto w celu znalezienia tej jedynej :) co do budzetu, to moze nie szalejmy, ze pare tysiecy , ale tak w granicach 1000 moze? Ktos? Cos? Dzieki wielkie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jest sporo czasu, to proponowałabym poszukać czegoś w internecie. Niektóre firmy proponują darmowy zwrot, więc nie powinno to generować kosztów, a często ceny są niższe. Z własnego doświadczenia unikałabym ofert, które są dostępne po 30 lub więcej dniach. Często są to suknie sprowadzane z Chin, nie zawsze dobrej jakości i może być problem z ich zwrotem. Choć nie zawsze musi tak być :) Ewentualnie polecam TK Maxx. Można znaleźć tam coś fajnego za dobre pieniądze, jednak należy się uzbroić w cierpliwość. Zakupy tam polegają jak dla mnie na szperaniu i szczęściu, nie zawsze coś jest. Opcja do zajrzenia, ale na pewno nie nastawienia się, że tam się coś kupi ;)
Mogę jeszcze zamiast polecić, to odradzić. Proponuję nie udawać się do sklepów położonych w outlecie na Przywidzkiej, te same sukienki są praktycznie w większości sklepików 'bazarkowych' za dużo mniejszą kwotę. Co prawda nie mówię o wszystkich tam sklepach, ale o jednak sporej większości, która zajmuje się sprzedażą głównie sukien i sukienek.
Pozdrawiam i życzę udanego szukania :)

A skąd jesteś? Na Hali Targowej w samym centrum Gdyni jest kilka boxów wyłącznie z eleganckimi sukniami "imprezowymi"- wszystkie długości, fasony, wzory i kolory, na każdy wiek, figurę i kieszeń ;-) Moja mama po dłuuuuuugim bezskutecznym lataniu po sieciówkach właśnie tam upolowała dosłownie " z marszu" tę idealną dla siebie na mój ślub :) Zajrzeć zawsze warto.
Dzieki dziewczyny :) do slubu jeszcze zostalo,bo ten w lipcu takze mam nadzieje,ze cos 'upolujemy' do tego czasu. A jestesmy z Gdanska takze, nie jest najgorzej... nawet sklonne jestesmy gdzies rano pojechac a co tam. Z tymi stronami z kieckami w super cenie to sie zgadzam....cena moze i kusi, ale ja bym sie bala ryzykowac. Popatrzymy po Gdyni. Fashionhouse to faktycznie nie jest najlepsze rozwiazanie...sama tam przeplacilam 2lata temu za kiecke jako gosc weselny :) no nic bedziemy szukac dalej :) dzieki raz jeszcze!

W Gdańsku na ul.Świętego Ducha jest taki sklep/butik z takimi lepszymi sukniami. Duży wybór i w okolicy 1000 zł na pewno się coś znajdzie :)

Aaa czyzbym kojarzyla ze mowa o tym sklepie blisko skrzyzowania z Weglarska - gdzie jest taki sklep z rajstopami? :)

Ktos mi mowil ze tam 1500 to na dzien dobry :(

To chyba będzie ten , oczywiście są tam suknie i po 1800 zl ale sporo jest tez po 800 i nawet tańsze Mają co jakiś czas wyprzedaże to i za 300 zl można kupić Dlatego nie skreślałabym tego sklepu od razu Bo maja na prawdę ładne sukienki

Dzieki sliczne Annah - na pewno 'zaciagne' tam Mame :)

Do tego jeszcze podjedziemy do Gdyni na hale targowa mysle ,a noz widelec cos sie znajdzie. Jedyny plus ze mamy jeszcze niespelna pol roku wiec licze na szczescie :)
do góry