Widok

Suknia ślubna - Krawcowa

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny, poszukuję krawcowej, która uszyje mi suknie wg mojego wzoru, czytałam już o:
- Centrum Bis we Wrzeszczu
- jakiejś Pani z Obłuża

polećcie mi proszę jeszcze kogoś, czekam na info lub mail'a.

z góry wielkie dzięki :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez czekam na info o dobrej i w miare taniej krawcowej. Thank you from mountain:))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez prosilabym o wszelkie namiary na dobra krawcowa..paneczek@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jedna pracownia, niedroga i sprawdzona,niestety kawałek od trójmiasta...bo w Pucku. Panie szyją suknie z katalogów i robią to naprawde świetnie i ponad połowe taniej. ja za swoją suknie gorset + spódnica z trenem+duzooo koronki zapłaciłam 1200zł
Mają tam troche dodatków na miejscu, chociaz za te liczą sobie dosc drogo i nie ma w czym wybierać, więc nie warto tam chyba ich kupować, zwłąszcza ze obok jest salonik z samymi dodatkami (czyli raj na ziemii dla mojego zamiłowania do swiecidełek) i ceny są naprawde atrakcyjne,wiec warto i tam zajrzeć, bo mozna tam kupic od podwiązki po biżuterię.
Ja osobiscie przepłaciłam u tej krawcowej za welon i stroik,bo obok były znacznie ładniejsze, i na zamówienie i tańsze jednak, za to suknie uszyła mi rewelacyjną.
Poszukam adresu dokładnego i podam zainteresowanym.
Persil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie!
czy mogłabym prosić o namiary na te krawcowe z Pucka.
pytia5@wp.pl
wielkie dzięki. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba Ci sie poszczescilo , bo moja sukienka byla totalnie skopana , inna niz zamawialam , zle lezala no i szkoda slow , moim zdaniem ta kobieta nie potrafi szyc , naprawde szkoda nerwow. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O kurcze,no to faktycznie musiałam miec szczescie uhhhh na szczescie...ale w sumie podac adresa moge,to w takim razie trzeba tam uwazac i dobrze bo chciałam tam szyć suknie na sylwestra, bede bardziej sie przygladała jak mi ją robią,ale mam nadzieje ze bedzie oks. A wogoole obok w tych dodatkach jest komis sukien,są całkiem modne tam,tylko wieczorowych jakos malutko,wiec chyba tylko pojde tam zanowu po jakies pierdółki typu bizuteria.
a to jest w takiej hali na poczatku Pucka,przed torami
Pucka Hala Targowa ul.Nowa3 szycie tych sukien jest zaraz przy schodach, dodatki te niedrogie i fajne kilka boxów dalej,na pietrze oba sa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mojej siostrze tez skopali wlasnie w Pucku sukienke , nie do uzytku po prostu szmatka , niestety te negatywne opinie o tej krawcowej kraza po Pucku cpraz czesciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś zna kogoś w Trójmieście ? Nie wierzę, że w Trójmieście nie ma nikogo więcej sprawdzonego... :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podajcie w jakiej kwocie chcecie sie zamknac szycie+material , czy chcecie szyc ze swoich materialow czy jak? Jaki ma byc max. koszt sukni , ew o jaki fason chodzi ? Znajac wiecej szczegolow moze bede mogla kogos dobrego polecic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na sukienke (z wszystkim) chciałabym przeznaczyć ok. 1000 zł - 1500 zł. Obojętnie czy będzie to mój material czy od krawcowej, rozważałabym dwie opcje. Sukienka napewno z tiulem (nie gładka) - gorset z dołem. pozdrawiam
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co? Wlascicielka saloniku, gdzie ja kupilam sukienke jest krawcowa, wiem, ze szyje tez na zamowienie, podaj maila to podesle ci jej nr telefonu, albo sama sie przejdz na Hale w Gdyni, box.311
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz mi proszę ten numer telefonu na aganus@o2.pl dzieki :o)
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=13334
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej:)
Troche czasu minęlo ale sprobuje zapytac:)
GDzie kupowałaś koronkę na sukienkę?
Rowniez chcę mieć szyta suknie ale nie wiem gdzie zakupic dobry i w miare tani materiał?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie panie na hali szyją piękne suknie ślubne. Sama miałam od nich sukienkę i jestem bardzo zadowolona.Sukienka zrobiła furorę!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DANCE - DANCE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy my myslimy o tym samym -czyli podziemiu hali? Mysle , ze chyba nie bo nikogo na tym forum nie podejzewam o taki brak gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego od razu brak gustu? sukienki sa tam rozne - i ladniejsze i mniej ladne, jak wszedzie. sa tansze, bo nie tzw. "firmowe" Madame Costam czy Elizabeth. Gatunkowo wcale nie gorsze, obsluga baardzo mila i fachowa. dziewczyny mowia, ze sa zadowolone, ja w tej chwili chodze na przymiarki i rowniez nie mam powodow do narzekan.
A uwazam (przepraszam bardzo wszystkie klientki Agnes i Marietty), ze wydawanie 3 tys. zl na sukienke, ktora zalozy sie raz w zyciu to marnowanie kasy. Jak ktos ma ochote - ok, jego wola. Ale nie dajmy sie zwariowac!
EOT.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysle , ze chyba ktos cie niezle wprowadzil w blad , bo 3000 zl. w tych salonach to niezla abstrakcja. Ostatnio bylam w obu i ceny sa w granicach 1500- 1900zl, wiec daleko tu do trzech tysiecy , a jezeli mowimy o cenach to jezeli wezmiesz pod uwage aktualna znizke w salonie Marietta ( 500zl. taniej kazdy model ), to cena wychodzi naprawde atrakcyjna . Mam upatrzony model , zastanawiam sie wlasnie nad kupnem , gdyz slub mam dopiero w sierpniu i koszt bylby 1300zl razem z welonem. Pozdrowionka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha zwłaszcza ze koszt uszycia sukni to góra 300 - 400 zł jak juz jest masa koronek i warstw:D jak tłumaczyla mi pewna krawcowa za ten sam krój tylko wieczorowy,bierze sie o 1/3 mniej niz za slubną,takze 500zł upustu przy cenie 1800 to zadna rewelacja jak na mój gust. Podobnie wlasnie z dodatkami, w salonach powwyzej 50 -150 zł,a pani co je robi bierze za takie same 25-40 zł i są przynajmniej lepiej wykonane, dopasowane do konkretnej osoby i jej sukienki.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz , mi akurat zalezy na ekstra kiecce z renomowanej firmy , a nie na jakiejs szytej podrobie za te same pieniadze u krawcowej , ktora widac z tego raz uszyje dobrze , a dwa razy zle. Ale jak ktos lubi hazard to jego sprawa. A jezeli mowisz o takiej cenie za suknie slubna to wybacz , ale te twoje ,,koronki'' musza byc kiepsciutkie , ale ponoc na temat gustow nie powinno sie dyskutowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiesz co , ja objechalam cale 3-city , Wejherowo ,Puck , i powiem Ci Persil, ze taki poziom sukien jakie reprezentuje ww.Pani z Pucka jest tak zalosny , ze mam wrazenie , ze twoje koronki moga byc wyprute z jakiejs spranej , wypozyczonej wczesniej kiecki i wszyte Tobie , a ty sie cieszysz z ceny. Przyjzyj sie dokladnie , bo moim zdaniem to wszystko wyglada jak stare i zuzyte .Ja osobiscie nie kupila bym tam sukni nawet gdyby kosztowala 100zl. Obojetnie , czy stac nas na cos drozszego , czy tanszego ,to jednak jest nasz wlasny slub i troche godnosci w postaci stroju slubnego wypadaloby zachowac. Moim zdaniem masz nikle pojecie jak powinna wygladac przyzwoita suknia , lub tez nosa nie wychylilas poza Puck.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
byłabym wdzięczna ewcii gdyby przestała stawiac diagnozy kto i gdzie wychylił nosa, bo jesli sie myli to haha nie wychodzi to najzgrabniej..mieszkam w Gdańsku Ewciu :))) i obskoczyłam wszystkie salony, pozostaje kwestia postawienia sprawy jasno krawcowej, jesli suknie nie bedzie lezała to sorry , zapłaty tez nie będzie.
jak sie za coś płaci to trzeba wymagać,bezwzględnie, i ja tak zrobiłam po prostu.
Takie jest moje zdanie:)
PS. o gustach faktycznie sie nie dyskutuje... qultura tak wymagałaby :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to sporo przeplacilas , tu piszesz o cenie 300-400zl , a nieco wyzej , ze zaplacilas 1200zl. Cos tu jest nie tak.!Zdecyduj sie wreszcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha sorki,jaka burza...wyloozojcie bo stres źle na urode wpływa..
przepłaciłam jakis czas temu,teraz sama zainteresowałam sie tematem jako producent,wiec...znam po prostu ceny hurtowe zarówno naprawde eleganckich materiałow jak i koronek. np te same koronki które są dostepne w sklepie Darles Dance(Agora) po 250 zł za metr,w hurtowni kosztują 90-110 zł, a krawcowe raczej nie zaopatrują sie detalicznie bo by szybko poszły z torbami.
Pewnie ze przepłaciłam, gdybym sama umiałą szyć, byłoby o połowe taniej:)) na szczescie swojej sukni nie miałam nic do zarzucenia, nawet jak była jedną dobrą na 10 źle uszytych to moge mówic o tym szczesciu ze leżała wspaniale, ale zgadzam sie ze róznie mogło tam być, jak w zasadzie w kazdym salonie czy u krawcowej. Na szczescie nie musze podbudowywać swojego Ego firmową metką, wystarcza mi że cos dobrze leży, ma dobrą jakość i sie mi podoba. Moja znajoma ostatnio też narzeakała na tamten salon, w koncu kupiła sukienke z komisu obok,firmową i po jednym slubie.
Pozdrawiam
Persil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Persil, czy mogłabyś coś doradzić jeśli chodzi o kupno materiału (gdzie najlepiej, w jakiej hurtowni i czy sie oplaca bardziej od materialu krawcowej) ? Widzę ze jesteś w temacie, więc się pytam :o)

Tak apropos, ceny w Darles Dance są okropnie wysokie. Za ten sam material w tym sklepie ja zaplacilam w Gdańsku przy Hali o 40 zł mniej! Sama byłam w szoku!

pozdrawiam aganus@o2.pl
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
persil, a gdzie można uszyć taką sukienkę za 300-400 zł ? Masz już sprawdzoną krawcową ? Czy mogę prosić o namiary jeśli tak ? aganus@o2.pl
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam sie że zadna krawcowa tak tanio nie uszyje,chyba ze jakas znajoma...taki jest po prostu koszt szycia,wiadomo ze wszedzie doliczają swoje, nawet zwykła krawcowa ze 2-3 stówy sobie doliczy. Z Pucka na 100% moge polecic tylko salon z dodatkami(tam chyba cieżko coś zchrzanić) , a salon krawiecki który jest niedaleko jak widzisz ma różne opinie.
W hurtowni zeby cos kupic trzeba miec przeważnie działalnosc załozoną, a hurtownie są w okolicy Łodzi, tutaj jest kiepsko. W Gdyni Chyloni są dwie,prowadzą sprzedaż detaliczną,ale ceny tez nie róznią sie jakos bardzo od tych w sklepie, i nie ma tam raczej specjalnie eleganckch materiałów. Więc nie wiem co poradzić. Jak juz otworze własny salon to wam powiem haha, powinnam miec materiały na sprzedaż po cenach hurtowych,włąsnie takie exclusive ,ale to niestety jeszcze daleeeeka przyszłość :)
Pozdrawiam
Persil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zgadzam sie z Persilem, krawcowa w Pucku nie...salon z dodatkami jak najbardziej... ja kupiłam w koncu sukienke Cymbeline od koleżanki,zapłaciłam sporo ale warto było...reszte zamówiłam w dodatkach WhiteGarden i jestem zadowolona. A znalezienie krawcowej, ktora napewno nie zepsuje sukienki graniczy z cudem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm....to gdzie ty taka krawcowa znalazłas..bo tamgdzie ja bylam uszycie sukienki to koszt 1000 i wiecej zl...ale fakt..szyją superrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieprzone burżujki. Wcale nie uważam, że suknie z dołu z hali są do niczego. To te wszystkie szmatki z salonów są jedną wielką kupą szmelcu. Nikomu nie pozwolę powiedzieć nic złego na panie z hali, bo nawet ludzie z Włoch przyjeżdżają do nich po suknie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ty chyba rozum stracilas , polecajac te szmaty , a tak w ogole to grubo wydaje mi sie , ze tam po prostu pracujesz .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gwahahahahahaah no tak,brak argumentów najlepiej poprzec takim własnie argumentem... co wy nie uprawiacie sexu przedmałżeńskiego ze wam tak odbija?
Moze lubi te sukienki? A co Ci do tego? Mnie teraz tez posądzisz o prace tam?
i MOze jeszcze w pucku i wogoole we wszystkich salonach które Ci nie leżą!!
Nawet jesli Ty nie znalazłas tam nic odpowiadającego Tobie,to nie znaczy ze ktos inny nie mógł też znaleźć... Mnie np śmieszą do łez takie wypowiedzi, ale nie powiedziane ze ktoś takie lubi czytać. :))) Widzisz ja np wole chodzic po galeriach a ktoś moze woli dyskoteki, niema tu lepszych i gorszych.
Pozdrawiam
PS. NIe wiem czy dotarło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poki co to ja sie czuje obuzona , ze ktos nazwal mnie burżujka i stwierdzil , ze suknie w salonach sa szmatami a tylko na hali sa ok. Takie zawziecie i brak obiektywizmu moze miec jedynie osoba tam pracujaca , lub wlascicelka tego no...czegos .. napewno nie salonu , bo to zbyt dumnie brzmi , a ty Persil sie nie wtykaj , bo jak Cie czytam to bredzisz trzy po trzy i widac , ze Ci badziewie lezy .Ciao.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie powiedziałam ze w salonach są szmaty, ja uwazam wręcz odwrotnie, ale dopuszczam tez mysl ze w innych miejscach też są ciekawe. Ale moze to Twoje niezrozumienie wynika z niedoczytania...
Szmate mozna spotklac wszędzie, dobrą suknie też...to chyba zalezy od szczescia po prostu a tu sie taki nie znalazł jeszcze który by każdej dogodził..:) może mąż...sie sprawdzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeciez nie mowie , ze ty tak powiedzialas (czytaj uwaznie) tylko zla obraza ludzi)))..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wogoole chyba niepotrzebnie sie tu wszyscy kłocimy, mamy wymieniac namiary itp a nie od razu chyba oceniać, kazdy sam sobie sprawdzi i wyciągnie wnioski...tak bedzie najlepiej
Pozdrawiam
Persil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no własnie czas zakończyć te spory...a wszystko od mojego jednego pytania się zaczęło... Dzięki dziewczyny za informacje - jeśli ktoś jeszcze poleciłby sprawdzoną krawcową to czekam z niecierpliwością na info :o) shella
[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!
Jesli poszukuje Pani krawcowej to zapraszam do siebie.Zajmuje sie krawiectwem od 20 lat to moja praca i rowniez pasja .Szyje na miare i chetnie pomoge w wyborze modelu sukienki .Mieszkam w Tczewie i zapraszam .Tel.512848154

Pozdrawiam Mirka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podbijam temat - poszukuję krawcowej do zrobienia dwóch rzeczy w mojej sukni ślubnej, nic skomplikowanego, poleci któraś z Was kogoś z Trójmiasta znającego się na rzeczy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobacz langoria lub bellis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak Paulina szukam kogoś, kto wszyłby nowy zamek w suknię. Trudność polega na tym, że jest to koronka wyszywana koralikami i cekinami, także musi być to bardzo sprawna, doświadczona osoba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszłam dzisiaj do bellis i langorii - w langorii nikt nie otwierał drzwi, więc się nie dostałam, natomiast w bellis powiedzieli mi, że nie zajmują się takimi rzeczami i że mam pójść do jakiejś igiełki ;) ech...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja szyłam suknie w bellis. poleciła mi znajoma i rzeczywiście babki znają się na rzeczy. może nie jest taka jaką sobie wymarzyłam... ale figury nie mam modelki. jednak idealnie dopasowany gorset i 10 cm mniej :) czułam się i wyglądałam super. czasem warto zaszaleć... a to niby raz w życiu ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry