Salon Sukien Ślubnych

Salony mody ślubnej

Gdańsk, Grobla III 17/18/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny salon wątek zamknięty Salon zrobił na mnie dobre wrażenie. Jestem zadowolona że się tu wybrałam....
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Polecam salon Memolia wątek zamknięty Chciałabym podziękować sympatycznym kobietkom za to, że okazały się...
~Hanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

salon sukien wątek zamknięty Muszę się podzielić opinią o tym salonie i wystawiam mu same piątki. Dzięki...
~kazimiera
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Serdecznie polecam!!!!! wątek zamknięty Ja też wybrałam suknię GINGER :) I też czułam się wyjątkowo :) Bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

suknia ślubna Ginger z kolekcji Igar cudoooo wątek zamknięty serdecznie dziękuję i szczerze polecam salon Memolia:) Bardzo miła obsługa,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

super,super,super;-) wątek zamknięty Salon godny polecenia,i z czystym sumieniem bede go polecac swoim...
~Emilia juz N
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

salon godny polecenia wątek zamknięty Nie bez przyczyny salon cieszy sie bardzo dobra opinia. Obsługa bardzo miła,...
~Maja R.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Ostatecznie sukienkę kupiłam w innym salonie (zdecydował fason sukienki) ale...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2013

bardzo przyjemny salonik wątek zamknięty szczegolnie warto zwrocic uwage na profesjonalna i mila obsluge. ceny...
~Weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Super salon wątek zamknięty Z salonu Memolia korzystałam w okresie sierpień - październik. Poszukiwałam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

:-) wątek zamknięty Myślę, że ocena mówi sama za siebie. Profesjonalna pomoc w wyborze,...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Memolia-polecam :-) wątek zamknięty Salonik ma niepowtarzalny klimat. Panie tam pracujące są naprawdę miłe i...
~Justyna M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Polecam wątek zamknięty Witam, Polecam salon Memolia bardzo miła obsługa, duży wybór sukni, fachowe...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług w salonie Memolia. Bardzo miła i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

bardzo nieuczciwa właścicielka wątek zamknięty Witam dnia 2.08.2010 oddałam suknie do komisu Memolia mieszczącego się w...
~wiewiorka410@wp.pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Polecam! wątek zamknięty Salon Memolia był właściwie pierwszym salonem (a właściwie salonikiem), w...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

Polecam bardzo! wątek zamknięty Byłam w wielu salonach w Gdańsku i do Memoli przekonały mnie ceny szytych na...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Polecam Komis! wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy "Memolia" sprzedając swoją sukienkę ślubną....
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Suknia z salonu Memolia wątek zamknięty Salon malutki, ale przytulny i ma swój klimat. Suknie w różnych stylach i...
~A.Zaleska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

suknie z salonu Memolia wątek zamknięty w tym roku brałam ślub i postanowiłam uszyc moją suknie w salonie Memolia,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry