Salon Sukien Ślubnych

Salony mody ślubnej

Gdańsk, Grobla III 17/18/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jakość i miła obsługa za przystępną cenę wątek zamknięty Ujęła mnie zwłaszcza obsługa - panie były naprawdę miłe, pomocne i życzliwe,...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i asortymentu w tym salonie. Sukienki są...
~Karolina rejs
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

serdecznie polecam wątek zamknięty Gorąco polecam salom Memolia. W czerwcu 2010 miałam ślub, na którym...
~mrostka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Mogę z całego serca polecić ten salon przyszłym pannom młodym. Obsługa bardzo...
~Ola H.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

obsługa fatalna wątek zamknięty Witam, 26 czerwca 2010 r. odwiedziłam salon Memolia. Obsługa bardzo miła,...
~Anna Matyjakowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2010

Super!!! wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo miła obsługa, panie podchodzą indywidualnie do...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

super wątek zamknięty moja sukienke zamowilam przez internet poniewaz nie mieszkam w Polsce i mimo...
~kamila lessnau
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 lipca 2010

Scorpius - opinia wątek zamknięty Pierwszy salon, do którego weszłam...Pierwsza sukienka, którą przymierzylam:)...
~Scorpius
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Wspaniała obsługa i pomoc przy wyborze sukni wątek zamknięty Polecam wszystkim Pannom Młodym salon Memolia. Bardzo przyjazna atmosfera -...
~Alicja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

serdecznie polecam!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Zamówiłam suknię w Salonie Memolia i jestem bardzo zadowolona, suknia...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry