Widok

Super Mama Szkoła rodzenia

Witam

Czy polecacie szkołe rodzenia Super Mama ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam! Niby za darmo ale... Gdy ja uczęszczałam do nich na zajęcia raz w tygodniu była teoria, raz gimnastyka. Na zajęciach teoretycznych nie dowiedziałam się nic ponadto co znajdziesz w internecie. Gimnastyka bardzo fajna. Położna (wtedy Pani J. Kwiatkowska) na pierwszej wizycie po porodzie daje do podpisu mnóstwo dokumentów m.in listę że była 10 razy z wytłumaczeniem że nie będzie jej przynosić za każdym razem. Wiadomo, aby wyciągnąć kasę Była aż 3 razy z czego raz na maksa spóźniona a raz odwołana wizyta w ostatniej chwili. Nastawienie na kasę i tyle. Na "obronę" korzystałam z tej szkoły w 2014 roku, być może zmieniło się coś na lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Położna Jola nie pracuje w Super Mamie już od paru lat. Została zwolniona ze względu na uchybienia w pracy.
Bardzo nam przykro z powodu nieprzyjemności, które Panią spotkały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam w 2017, moja położna była p. Ania ( zajęcia w Akpolu na Jaśkowej) i dla mnie rewelacja. Zarówno zajęcia były bardzo fajnie i profesjonalnie prowadzone jak i potem spotkania po porodzie. Owszem, też na samym początku podpisałam listę obecności ale położna u mnie była tyle razy ile potrzebowałam. Nie mówiąc o tym, że w każdej chwili mogłam do niej napisać smsa z pytaniami czy zadzwonić. Urodziłam syna pod koniec listopada, kontaktowałam się z nią w Boże Narodzenie i w sylwestra bo moje dziecko dostało poważnej alergii - sama mówiła, że możemy dzwonić i wysyłać smsy w każdy dzień i jak tylko będzie mogła to odbierze, odpisze albo oddzwoni. Dla mnie rewelacja.
Na gimnastyce byłam tylko 3 razy bo potem lekarz zabronił mi na nią chodzić ale zajęcia też były bardzo w porządku choć prowadząca je Pani nie do końca pasowała mi swoją osobowością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam, ja wybrałam Brzuchatkowo, bo jest blisko i jestem bardzo zadowolona :) Raz w tygodniu zajęcia teoretyczne. Można też chodzić na darmowe zajęcia z fizjoterapeutką, taka gimnastyka przygotowująca do porodu, które odbywają się 2 razy w tygodniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam na zajęcia na Przymorzu, polecam! Dużo wiedzy, właśnie takiej której w internecie nie znajdziesz. Położna Pani Ewa, która prowadziła zajęcia super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (65 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

zdrada w małżeństwie, na jakich warunkach byście wybaczyłyżki ? i czy wogóle? (110 odpowiedzi)

Potrzebuję zebrać myśli. Może ktoś był w podobnej sytuacj. Mąż zdradził, mamy dwoje dzieci....

Do mam dzieci ktore przechodzily przez zapalenie krtani... (66 odpowiedzi)

Niestety i nas do topadlo w Swieta. Zaczelo sie od niewinnego katarku a pozniej nagly atak...

do góry