Super Rent

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM :) wątek zamknięty Znakomita, bezproblemowa i szybka obsługa, wszelkie formalności dotyczące...
~Marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 października 2016

super-rent GODNE POLECENIA!!!! wątek zamknięty POLECAM WYPOŻYCZALNIE "SUPER-RENT" . Samochody NOWE, czyste i pachnące. Pan...
~T.Warumzer
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 września 2016

Dorota - opinia wątek zamknięty Korzystam juz od paru lat i poleciałam moim znajomym . Wszyscy są zadowoleni....
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

POLECAM! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam wypożyczalnie superrent! Pełen profesjonalizm!...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Omijać wątek zamknięty Nie polecam tej firmy!!!!!Czytajcie umowę dokładnie. Firma nie ma żadnego...
~Stasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Profesjonalizm wątek zamknięty Pelen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Zawsze na czas i w dogodnym...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Godna polecenia wypozyczalnia samochodow super-rent wątek zamknięty Gorąco polecam wypożyczalnie samochodów SUPER-RENT . Korzystałem kilkakrotnie...
~A.Joniak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Super obsługa i dostępność wątek zamknięty Super rent sprawdza się w 100%. Zawsze można na nich liczyć! Profesjonalna...
~kobieta 40.lat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Polecam! wypozyczalnie SuperRent wątek zamknięty Wypozyczalem wiele razy i za kazdym razem bylem zadowolony! Duzy wybor aut...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

Ania - opinia wątek zamknięty W 100% polecam ta wypożyczalnie.Auta zawsze zadbane i nowe.
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Super! wątek zamknięty Wszystko czego mozna oczekiwać
~Piotr Bartosz Wiśniewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Serdecznie polecam:) wątek zamknięty Najlepsza wypozyczalnia z jakiej uslug korzystalam:) Auta nowe,zadbane,duzy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Super wygoda. wątek zamknięty Bardzo fajna oferta, łatwy wynajem auta już w prostej rozmowie telefonicznej...
~Krzysztof Molenda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Serdecznie polecam !!! wątek zamknięty W koncu wypozyczalnia z prawdziwego zdarzenia. Auta nowe, zadbane, duzy...
~Jakub Zbonikowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Firma godna polecenia!!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim Super Rent. Za każdym razem, kiedy korzystam z ich usług...
~Rafał G
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

polecam na 100% wątek zamknięty Mialem przyjemnosc wypozyczyc samochod z superrent i jestem bardzo milo...
~PAWEL I EWELINA:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Super Rent 100%polecam !!! wątek zamknięty Mam okazje z Super Rent współpracować od ponad 4 lat. Dotychczasowo nie...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Polecamy!!! wątek zamknięty Bardzo mila obsluga! Zero problemow. Dobry kontakt, swietna obsluga. Napewno...
~ILONA I MARCIN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Sprawnie, rzetelnie, przystępna cena, bardzo dobry samochód wątek zamknięty Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Korzystałam wcześniej z...
~Anna F
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Przez ostatnie 10 lat wypozyczam samochody w Gdansku regularnie i tak jak...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry