Super Rent

Wypożyczalnie samochodów

Gdańsk, Dywizji Wołyńskiej 69

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Na pewno w przyszłości powrócę do tej...
~Bernadeta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Dobra wypozyczalnia! wątek zamknięty Jak na trójmiasto ceny dosyc przystepne, auta maksymalnie roczne. Kontakt z...
~dAriusZ
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Dobra Oferta, Profesionalizm, Asortyment wątek zamknięty Dotychczas korzystalem z uslug 2 razy i mam zamiar w przyszlosci dalej...
~Bartosz Bielaszewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam , wynajmujemy przy każdej wizycie w Polsce i nigdy nie było problemu....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

Szczerze polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim, super kontakt, nowe samochody, rozsądne ceny
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo mila obsługa z samochodem nie mialam zadnego problemu wszystko zgodnie...
~H
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

konsekwetnie polecam wątek zamknięty Po rezerwacji auta przeczytalem forum opinie osob ktore nagatywnie sie...
~Szofer z Londynu Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam wątek zamknięty Firma godna polecenia maja fajne auta w dobrej cenie wlasciciel slowny i...
~Domi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Jestem zadowolony z tej firmy, wszystko było ok. Kaucja zwrocona. Napewno...
~xxx
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Polecam! wątek zamknięty Korzystalem z uslug tej firmy 2 razy i szczerze ja moge polecic. Nie mialem...
~...
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Zadowolona!!! Polecam wątek zamknięty Jestem zachwycona! Polecam firme w 100% Bardzo dobry kontakt, nowe samochody,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry