Widok

Super prezent - motorynka!

Tylko ta beztłumikowa, na Narcyzowej to przeginka lekka...
Nie ma innych tras..?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żałosny jesteś.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Złapać za ryjjj i dzwonić na policaj.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2


Jezeli łamie przepisy to wezwij służby, jeżeli nie to wyprowadź się w bieszczady. Sam 20 lat temu popitalałem ogarem po wsi. I tylko ta szarańcza napływowa jakieś bóle miała... Sęk w tym, że pojazdem dopuszczonym do ruchu można się po każdej drodze poruszać. A że to jazda w kółko i bez celu wg Ciebie... No cóż kierowca jednośladu cel widzi więc daj żyć innym.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bez tłumika, bez tablicy, bez ubezpieczenia...
Pitol tak dalej wieśku od ogara, te czasy się skończyły...
Kłady bez rejestracji i ubezpieczenia czy pseudoterenówki.
Zrobimy z wami porządek wy co tu od zawsze i wam się wydaje że nic się nie zmieniło.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Szanowny adwersarzu. W piewszym zdaniu mojej wypowiedzi podkreśliłem konieczność przestrzegania przepisów. Ja wszystkich przestrzegalem. Jak obecnie ma miejsce naruszenie prawa to po co żale na forum? Gdybym był rodzicem dziecka o ktore tu chodzi to nagralbym minutę pracy motoru pod domem, a po minucie nagranie do służb. Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

wypożycz motor i odpal pod domem dzieciaka. ciekawe co wtedy powiedzą jego rodzice
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry