Widok

Super rehabilitacja!

Skorzystałem z rehabilitacji w ramach NFZ. Nie spodziewałem się, że spotkam się z tak wysokim standardem usług na fundusz. Wcześniej rehabilitowałem się w innych placówkach na nfz, ale tutaj obsługa bije wszystko na głowę. Termin oczekiwania na zabiegi też dobry bo na zabiegi czekałem około miesiąca (do lekarza po skierowanie na zabiegi czekałem w innej placówce dłużej niż tutaj na same zabiegi!).
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rehabilitacja polecam:)

Potwierdzam dobre opinie o uslugach w Revimedzie - korzystalam z cyklu zabiegow na nfz w kierunku usprawnienia kregoslupa. Zaznaczam, ze w tej placowce najszybciej "zalapalam" sie na termin zabiegow a odwiedzilam mnostwo placowek!. Zarowno masaz jak i gimnastyka to byla przyjemnosc (choc ciut bolesna ale o to chodzilo:), wykonana przez profesjonalnych i przemilych specjalistow - szczegolne podziekowania dla mlodej P. Kasi C. Na pewno wroce do tej placowki na ponowna rehabilitacje - innej juz nie szukam. Pozdrawiam - wdzieczna pacjentka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
? niewiem jak z usluga ale informuje ze nie jest to prawda zeby skorzystac z uslug w ramach NFZ przed chwila rozmawialam z rejestracja i Pani poinformowala mnie ze ten lekarz w ramach NFZ nie przyjmuje !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry