Widok

Super stomatolog poszukiwany.

Witam. Doradźcie proszę super stomatologa (nie za miliony) który fachowo ogarnia stomatologię estetyczną i protetyczną. Najchętniej Gdynia. Liczę na Waszą opinię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w gdyni to nie wiem, ja plecam Luxmed w Lublinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DentalSand
ul. Bosmańska 30
Gdynia Oksywie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja najbardziej polecam Perfect Dentac Clinic. Od lat korzystam razem z rodziną z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli chodzi o stomatologię estetyczna to odbudowywałem w tym gbinecie zęba i tak jak ze wszystkich usług, z tej też byłem zadowolony.
http://perfect-dentalclinic.com/uslugi/stomatologia-estetyczna-zachowawcza/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super to jest dr Kwiecinska, przyjmuje na Wolnosci w Gdyni, zdecydowanie zna sie na rzeczy. Fajnie opowiada o planie leczenia i przedstawia mozliwe opcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz się liczyć z tym, że jest to niemożliwe, już wyjaśniam dlaczego....
Gabinet w którym ,korona całoceramiczna kosztuje 1000 robi ja w systemie
CEREC lub kupuje od Ukraińca z chińskich materiałów bo płaci za nią tanio...
Tanio kupuje tanio sprzedaje...
1500-1800 już jest szansa, że jest to praca napalana indywidualnie i wyglada jak
prawdziwy ząb.
Ceny u najlepszych techników dentystycznych są bardzo wysokie, a czas oczekiwania na
prace min 2-3tyg.
Problemem są bardzo duże gabinety, które maja ogromne koszta i szukają oszczędności.
Często kupują tanio sprzedają drogo i naciągają pacjentów.
W pracach estetycznych rządzi bezguście, brak naturalności, polecam przyjrzeć się uśmiechowi
pana Krzysztofa Ibisza :)
Szkoda niszczyć własne zęby robiąc mosty, może pomyśl o implantach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

do góry