Super warsztat! Bardzo miła obsługa, bardzo dobry kontakt oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta. Właściciel wie jak wytłumaczyć w czym jest problem i zna się na rzeczy i jak rozwiązać problem i dać to coś tak aby poczuć się, że nasze auto jest w dobrych rękach. Ceny jak najbardziej przystępne! Warsztat jak najbardziej dla osób znających mechanikę i tych co nie wiedzą co jest pod przysłowiową "maską".Uczciwość i profesjonalizm warsztatu zachęca mnie do ponownych odwiedzin gdy mój samochód będzie potrzebował profesjonalnego "lekarza samochodowego". Znam już miejsce gdzie mój samochód będzie w dobrych rękach! Polecam!

Super workshop! Very nice staff, very good contact with owner and they know what doas mean "expectations of the customer". The owner and his stuff knows how to solve problem and give you something to feel that my car is in good hands. Affordable prices! Workshop for those who know the mechanics and those who do not know nothing about cars .Fair, honest and professional workshop which encourages me to revisit when my car is going to need a professional "car doctor". I already know the place where my car will be in good hands!