Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Surf królem Trójmiejskich burgerów wątek zamknięty Często odwiedzam lokale tego typu i śmiało mogę powiedzieć, że jest to...
~Nieśmiertelny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Bylo dobrze, jest lipa wątek zamknięty Właśnie skończyłem szamać ostrego burgera. Zdecydowanie siadla ich jakosc...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Najlepsza burgerownia na świecie! wątek zamknięty Szczerze - to nie jadłem lepszych burgerów nigdzie indziej! Świerze i bardzo...
~Michu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Budka z klimatem! Swietne wnetrze wątek zamknięty Lokal na morenie jest dosc skromny, jednak ma cos w sobie ze bardzo siedzi...
~Tajemniczy glodomor
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Było lepiej wątek zamknięty Jestem regularnym klientem, swego czasu bardzo smaczne jedzenie. Od pewnego...
~Michał P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 listopada 2015

Dla mało wymagających wątek zamknięty Lokal nie ma łazienki, co przy potrawach jedzonych rękoma jest niezbędne. W...
~Wik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 listopada 2015

Obsługa zła wątek zamknięty Jestem stałym klientem, naprawde stałym czasami sie zdarza 2-3 razy w...
~xxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

Obsługa skandal wątek zamknięty Jestem stałym klientem ponieważ jedzenie mi smakuje, ale obsługa to jakiś...
~Michal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Mieszane uczucia ... wątek zamknięty Jestem stałą klientką wraz z moim chłopakiem od dwóch lat, prawie za każdym...
~Dominika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Niedobre mięso wątek zamknięty Jakość burgerów pozostawia wiele do życzenia. W mięsie natrafiliśmy na...
~Ally
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

Jakości nie uświadczysz wątek zamknięty Witam. Jakość poleciała na łeb. Mięso w burgerze wypieczone na wiór. Bardzo...
~ufo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

Bardzo się popsuli - to już nie to samo jedzenie co kiedyś wątek zamknięty Czas zmienić lokal- zamówiłem surf burgera czekałem aż 20 minut !!!!...
~rufi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Dzicz wątek zamknięty Byłem, zjadłem, polubłem. Bardzo pozytywne walory smakowe. Takiego mięcha...
~MK
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

Pyszny Dabel Trabel wątek zamknięty Skusiłem się wczoraj na burgera za piętnastaka z małego foodtrucka. Wybrałem...
~Luke
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

mocno przereklamowany wątek zamknięty Hamburgery- zbyt wydziwiane, ale ogólnie zjadliwe. Frytki śmierdzą starą...
~krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

chyba jakosc spada wątek zamknięty kupilem z trucka przy ikei, niestety,ale mam wrazenie ,że jakosc miesa ulegla...
~smakosx
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

mniam wątek zamknięty przepyszny burger, po prostu niebo w gębie :)
~Ruda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Pysznie! wątek zamknięty Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to najlepsze burgery jakie jadłam w...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Jestem fanem wątek zamknięty Już tłumaczę się ze swoich ocen: Obsługa - młodzi ludzie, zapiernicz mają...
~szwarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

bardzo dobre burgery wątek zamknięty polecam zdecydowanie byloby jeszcze lepiej gdyby byly wieksze :)
~vito
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry