Surfburger

Burgery Jedzenie na wynos

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jedzenie nie dojechało... wątek zamknięty Zamówiłam burgery dużo wcześniej znając już długość czasu dowozu (średnio...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Minusy wątek zamknięty -W sezonie letnim dawali takie pomidory jakby był środek zimy. Gumowe i...
~Miesz(K)anka Chełma
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2018

SurfBurger najlepszy! wątek zamknięty Moim zdaniem najlepszy burger w Trójmieście. Duża i solidna porcja!
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

zupełnie nie ogarniają jedzenia na dowóz wątek zamknięty Kolejny raz po godzinnym oczekiwaniu na dowiezienia burgera do firmy...
~booklover
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Pyszne burgery! wątek zamknięty Nigdy i nigdzie nie jadłem tak smacznych burgerów
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Surf burger i Surf lemoniadka wątek zamknięty Najlepsze burgery w trójmiescie, reszta burgerowni nawet nie ma podjazdu....
~Dave
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

fajnie wątek zamknięty Znalazłem jako turysta na tripadvisor i się nie zawidłem. W Gdańsku na...
~Kwiszon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Chełmie dramat wątek zamknięty Surfburger jako knajpa może nie najtańsza ale ujdzie jeśli natomiast chodzi o...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

bardzo fajne i oryginalne miejsce ;] wątek zamknięty bardzo przyjemne miejsce aby wpaść na dobre burgery. Fajne do wyboru piwa i...
~Natalaaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Pechowa partia mięsa wątek zamknięty Wieczorem z żoną zamówiliśmy 2 burgery z dowozem. Niestety mięso które...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lipca 2016

Masakryczna obsluga wątek zamknięty Jedzenie dobre, ale kwestię obsługi pozostawie bez komentarza.
~Xyz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lipca 2016

porażka na cieszyńskiego wątek zamknięty Dziś (niedziela) wybraliśmy się z mężem do lokalu na cieszyńskiego i więcej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Polecam! wątek zamknięty Dobry burger, duży wybór. Można by pomyśleć nad doszkoleniem obsługi, bo...
~P.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

BURGER - tak, OBSŁUGA - nie :) wątek zamknięty Z ciekawości odwiedziliśmy lokal na Chełmie.. Od progu lokal sprawia...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Odwiedziłem już każdy z 3 lokali i o każdym mogę powiedzieć to samo,...
~Piotr B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Jola - opinia wątek zamknięty zdecydowanie najlepsze burgery w mieście! Soczysta wołowina i świeże dodatki...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Pyszne burgery ! wątek zamknięty Z całkowitą pewnością mogę powiedzieć że to najpyszniejsze burgery jakie w...
~Budzik21
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Najlepsze w Trójmieście POLECAM ! ;) wątek zamknięty Według mnie najlepsze burgery jakie dotąd jadłem a jadłem w wielu miejscach w...
~Stefan
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Cieszyńskiego wątek zamknięty Klientka Surfburgera jestem od bardzo dawna, jeszcze zanim otworzyli lokale...
~Mika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

NAJLEPSI ! wątek zamknięty Witam, odwiedzam lokale systematycznie . Powiem tak, wystrzelili moje kubki...
~kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry