Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klasa wątek zamknięty Klimat, wystrój, menu, obsługa...po prostu rewelacja! Wybrałem się z dziećmi...
~Oyche Doniz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

EKSTRA BURGER wątek zamknięty Świetne miejsce z klimatem, najbardziej podobają mi się odsłonięte cegły -...
~Ciasnywiesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Brzezinka - opinia wątek zamknięty Pyyycha !!!! 🐄💝💝💝
~Brzezinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Super!! wątek zamknięty Byłam i się nie zawiodłam : ) Nowy burger miesiąca sztos!! Fajne miejsce do...
~Masa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Najlepszy lokal w Sopocie wątek zamknięty Polecam wszyskim, szybko, smacznie i mega obsługa. Burger był tak duży, ze...
~Seta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Dobra szamka wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, sympatyczni ludzie tam pracują, widać że lubią tą...
~Dante
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Najlepsze burgery w 3city! wątek zamknięty Wiele razy jadłem w lokalach w Gdańsku a lokal w Sopocie trzyma poziom!
~Mysz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Wielkie otwarcie wątek zamknięty Byłam na otwarciu,lokal wyglada rewelacyjnie! Klasycznie zamówiłam karmelkami...
~Samara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

surf wątek zamknięty Super lokal. Miła obsługa. Burger karmel jest przepyszny.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

no w końcu! wątek zamknięty Jestem stałym gościem surfa od roku mieszkam w sopocie i niestety nie było...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Rewolucja! wątek zamknięty Super obsługa oraz klimacik, a co najlepsze i najwazniejsze to smak burgerow...
~czerstwy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

tak trzymać! wątek zamknięty Surf trzyma poziom! Nowy lokal w Sopocie ma mega klimat, chyba najfajniejszy...
~maczuga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

w końcu !! wątek zamknięty Jestem częstych gości gdańskich lokali, ale studiuję w sopocie. Czasami...
~megi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Pysznie wątek zamknięty Same plusy. Jedzenie super można dobrze zjeść I zawsze sie tam wraca ....
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

W końcu w Sopocie wątek zamknięty Teraz spoko surfa można wchłonąć w każdej części Trójmiasta. Spośród...
~Gwidon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry