Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Swissmed-rewelacja!Polecam! wątek zamknięty Skorzystalam z wykonania operacji w klinice i jestem bardzo pozytywnie...
~emka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 stycznia 2011

Witam wątek zamknięty CHCĘ PODZIĘKOWAĆ CAŁEMU ZESPOŁOWIU ORTOPEDYCZNEMU ZA PRZEPROWADZENIE ZABIEGU...
~BOGUSŁAWA GNIUCHOWSKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 listopada 2010

rewelacja wątek zamknięty Serdecznie dziękuję wspaniałym lekarzom i personelowi, za opiekę i troskę...
~Lola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 marca 2010

PORÓD wątek zamknięty poprzez cc urodziłam zdrową córeczkę, od momentu przyjścia na porodówkę byłam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

PORÓD wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować personelowi oddziału porodówki za chwile...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

lordgolum - opinia wątek zamknięty jezeli chodzi o przychodnie to powoli zaczyna sie robic kicha, podejscie jak...
~lordgolum
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 października 2009

kardiochirurgia wątek zamknięty leżałem tylko 5 dni i już jestem w super kondycji, pani Doktor i wszyscy...
~pacjęt
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

poród wątek zamknięty Polecam poród w Swissmedzie przede wszystkim kobietom, którym zależy na miłej...
~szczęśliwa młoda mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

b.łącka - opinia wątek zamknięty zdecydowałam się na usunięcie znamion w ramach pakietu jaki opłaca moja...
~b.łącka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 lipca 2009

lekarze tak, pielęgniarki nie! wątek zamknięty Nigdzie na świecie nie ma chyba tyle pielęgniarek z tak wielkim fochem na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 lutego 2009

TK wątek zamknięty Bardzo mila obsługa co prawda bywam tam tylko na badania TK ale jest tam...
~Wojt
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

uwaga na boreliozę! wątek zamknięty We wrześniu ugryzł mnie kleszcz. Poszedłem więc do swissmedu zrobić badania...
~M.K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

Zapłaciłes to teraz spier..... wątek zamknięty Swissmed, prywatna klinika,ceny wysokie,ale... skoro się płaci to się wymaga....
~Jarpo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 września 2008

Poród wątek zamknięty Tydzień temu urodziłam w swissmedzie synka, warunki bardzo dobre, położne...
~Mamuśka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2008

kazdy narzeka wątek zamknięty na prywatnych lekarzy tez sie narzeka a jacy tam sa wlasnie prywatni. Moim...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

nie zawsze jest tak różowa w swissmedzie wątek zamknięty Często psuje im się rentgen, albo pani od rentgena sie psuje. Tego badania...
~pacjent swissmedu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

nie rozumiem wątek zamknięty Nie bardzo potrafię zrozumieć pretensji, jakie tu czytam :-( Zastanawia...
~zaniepokojony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 września 2007

marynarz wątek zamknięty jestem zawiedziony obsluga w rejestracji,raz ,ze jest zbyt malo osob(...
~wojtek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2007

ilośc pacjentów wątek zamknięty Jeśłi chodzi o to ile swissmed ma teraz pacjentów to z tego cow iem od...
~magi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 czerwca 2007

o rej telefonicznym!!! wątek zamknięty Ludzie do kogo wy maciwe pretensje ze nie mozna sie dodzwonic do swissmedu....
~duszek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
135

postów

85

wątków

do góry