Widok

Swojskie produkty!

Szukam miejsca w Trojmiescie gdzie kupię wiejskie jajka, pieczywo, sery, mięso, miody, warzywa i owoce. Stacjonarnie albo z dostawą do domu. Będę wdzięczna za namiary :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hala Targowa Gdynia pon-sob
Giełda Samochodowa (?) w Pruszczu Gdańskim w niedzielę (najlepsze miejsce jeśli chodzi o wędliny - można złapać kontakty bo sprzedają nie tylko tam)
Rynek w Pruszczu Gd, zwłaszcza w sobotę (polecam też sklep rybny ze świetnymi sałatkami/pastami itp własnej produkcji)
Poza tym inne rynki, w mniejszym lub większym stopniu np ryneczek na Przymorzu w Gdańsku czy na Małym Kacku w Gdyni.
sery żółte- polecam np ranczo frontiera można zamówić przez internet - w samym Trójmieście nie kojarzę miejsca gdzie można kupić dobre sery
miody hala, rynek jw lub zrobić zapas na imprezach typu Festiwal Smaku w Grucznie lub Dary Ziemi w Kolibkach na całą zimę, poza tym można kupić w necie, nawet w serwisie aukcyjnym Alle...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

do góry