Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Odstąpię wejściówki na sylwestra na Pokładzie w Gdyni. Niestety, plan się posypał. Mam do odstąpienia 4 wejściówki na sylwestra na...
~te
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Tani hotel,nocleg w Sylwrstra Witam. Poszukuje w miare taniego noclegu w gdansku lub bliskiej okolicy od 31...
~Romek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 grudnia 2017

monika0751
17

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

sylwester - propozycje? cześć, dwie studentki chciałyby spędzić sylwestra na jakiejś domówce albo...
~ona
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

Student szuka partnerki na Sylwestra Szukam jakiejs osoby towarzyszącej na Sylwestrową zabawę. Jestem z Gdańska,...
~SzukamPartnerki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

sylwester w OW Debrzyno Rok temu byłem tam na zabawie sylwestrowej.W ośrodku zimno 12C w pokoju,brak...
~Mir
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Szukam Jej na sylwestra1718 Szukam partnerki na zabawę/bal na sylwestra mam dwa zaproszenia do Sopotu...
~sylwester1718@wp.pl
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 listopada 2017

Sylwester, macie plany? Są osoby, które nie mają planów na Sylwestra bądź mają ciekawą propozycje dla...
Ferdo
14

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 grudnia 2016

szukam partnera na Sylwestra w Gdańsku Samotna po 40-tce, pogodna, atrakcyjna szuka sympatycznego faceta na...
~Nina
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Punkt widokowy na romantyczne rozpoczęcie roku w trójmieście Wybieram się w tym roku z dziewczyną na parę dni do trójmiasta i spędzać tu...
~NumbEncore89
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Sylwester w Novello - proszę o opinie. Proszę o opinie na temat Novello w Baninie ,czy warto wybrać się tam na...
~AS
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

wspolny sylwester Zaprosze dziewczyne na zabawę sylwestrową więc jeśli nie masz planów i...
~sylwester1617@wp.pl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Dojazd na imprezę sylwestrową Zastanawiasz się w jaki sposób dostaniesz się na tegoroczną imprezę? Nie...
~ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2016

Sylwester dla singli Ktos poleca fajny sylwester dla singli w Gdansku ?
~Mrówka
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

SYLWESTER Wpisujcie proszę gdzie się wybieracie na Sylwka... z grupą,...
~Paweł
36

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2008

Szukam towarzysza na imprezę Sylwestrową Mam 20 lat. Czekam na propozycje. Może znajdzie się ktoś kto ma ochotę na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Sylwester 2016/2017. Zapraszamy! Dziewczyny, brak pomysłu na sylwestra? My mamy rozwiązanie. Dwóch...
lucky_luke
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Szukam dziewczyny na Sylwestra - Gdańsk Jestem studentem z Gdańska, i nudzi mnie perspektywa sylwestra samotnie,...
~Studenciak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Sylwester, spontanicznie. Czy gdzieś warto się wybrać i jeśli tak to gdzie? Witam Nie mamy planów na Sylwka póki co, jak zawsze zresztą wszystko...
~Story of Life
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

zaprosze dziewczyne na Sylwestra Czesc jeśli nie masz planów na Sylwestra chętnie zaproszę Ciebie do...
~sylwester1617@wp.pl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
3475

postów

558

wątków

do góry