Widok

Syn burmistrza zneca sie nad kolezanka z klasy

https://dziennikbaltycki.pl/prokuratura-zajmuje-sie-sprawa-hejtu-wobec-nastolatki-ktorego-autorem-mial-byc-syn-burmistrza-zukowa/ar/13935457

Krotki komentarz-niedaleko pada jablko od jabloni... takiego kanalie burmistrz wychowuje na wlasnej piersi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10
Każdy nastolatek przechodzi wszystkie fazy , nie ma takiej osoby na świecie co nie ma za uszami . To jeszcze dzieciak ... z podsysyanym tematem przez gazety . Czytaj ze zrozumieniem a nie skupiaj się „syn burmistrza”
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja sie skupie na: syn burmistrza. Pan burmistrz powinien przykladnie ukarac publicznie synalka. A tak blokuje wszystkich za hejt burak jeden. Jest osoba publiczna i powinien dac przyklad innym jak postepowac z dziecmi ktore tak sie zachowuja. A teraz chowa glowe w piasek i mowi ze to przeciez normalne u dzieci... nie. To nie jest normalne. Tak samo jak zachowanie pana burmistrza.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Było już wałkowane:

https://forum.trojmiasto.pl/Co-pisza-media-o-szkole-w-Zukowie-t875331,4,12.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty na pewno byłeś/byłaś wzorem do naśladowania. Takich jak Ty nam potrzeba. Stań gdzieś w centrum i krzycz - to ja, ze mnie bierzcie przykład.......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ten komentarz Palacza Śmierdzi mi wieśniacką malostkowoscią. To takie typowe bicie piany na Banknotów. Np chcecie drogi to se zróbcie. Albo szkoła jest zmianowa i tyle a jak chcesz inną. to zbuduj. Itd
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podpowiem tobie coś.....a jak chcesz to się wyprowadź. Nikt tęsknić nie będzie. Paniczu w puchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pan Burmistrz powołał Panią Dyrektor napewno nie po to by wyrzuciła jego synalka z liceum! Zrozumcie to! W tej gminie bez znajomości niewiele się da zrobić.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do dnia dzisiejszego córka nie doczekała się przeprosin, ani od swojego oprawcy, ani od jego rodziców.

Czytaj więcej: https://dziennikbaltycki.pl/prokuratura-zajmuje-sie-sprawa-hejtu-wobec-nastolatki-ktorego-autorem-mial-byc-syn-burmistrza-zukowa/ar/13935457
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z treści artykułu wynika, że płodzenie kolejnych g*wniaków idzie burmistrzowi wyśmienicie, natomiast z ich wychowaniem ma już chłop drobne problemy, kompletnie nie panuje nad tym co jego nastoletni troglodyta wyczynia i pan burmistrz czuje się z tym wyśmienicie. Ręce i cycki opadają...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

I przy tym wszystkim w gruncie rzeczy uważa, że nic się nie stało, bo przecież każdy dzieciak tak robi (tak mniej więcej można zrozumieć tłumaczenie usłyszane na posiedzeniu rady gminy)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

może jego każdy tak robi :D

ale kto by się spodziewał, ze to taki rozpłodnik...

oby przy kolejnych wyborach ludzie to pamiętali
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można zebrać podpisy i przeprowadzić referendum nad odwołaniem tego małostkowego oligarchy.
Skończony będzie raz na zawsze na swoich śmieciach razem ze swoimi g@*niakami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wy pamiętacie przy każdych wyborach a większość Banina to głosy na niego i kaszubska klikę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Większość w Baninie głosowała na pana Gachewicza i to jest optymistyczne. Klika zrzeszenia niedługo odejdzie w zapomnienie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co już nie możesz.? Jak masz tego typu problemy to poszukaj rozwiazania u lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mogę, ale nie potrzebuję piątki, trójka mi wystarcza - jeszcze też bym się dorobił takiego chamskiego dzieciora i by był wstyd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dobrze, że masz same aniołki i oby takie były później
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

no cóż, niektóre już przekroczyły wiek dziecka pana burmistrza i nie używają takich wulgarnych sformułowań, także... ten pewnie nawet przy stole w domu jest gnojem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ty w to wierzysz, że nie używają wulgaryzmów. Jasne.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla szeregowego katolika to nie zrozumiałe, ale to wszystko jasne, mordy pełne frazesów a w domu, ku...i cha....pan cie rozgrzeszy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

no pewnie, bo sam nie używam. Kulturalny jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry