Szafran i Miód

Catering

Gdańsk, Mikołaja Reja 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia wątek zamknięty Zamawiałem menu na przyjęcie komunijne z dostawą do domu. Wszystko pyszne,...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Dawid - opinia wątek zamknięty Zamawialiśmy catering na komunię. Jedzenie bardzo smaczne, goście zadowoleni....
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 maja 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Zrobiliśmy komunię świętą syna, wszystko było pyszne, podane sprawnie i...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Polecam! Super jedzenie, pyszne, świeże, pięknie podane. Świetna obsługa,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

Angelika - opinia wątek zamknięty Wszystko rewelacyjne - kontakt z firmą, oferta a przede wszystkim jakość....
~Angelika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 czerwca 2020

Ja - opinia wątek zamknięty Super Wspaniałe Smaczne Tanie Super Wspaniałe Smaczne Tanie
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Zorganizowanie imprezy okolicznościowej było strzałem 10
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 maja 2019

Bardzo, Bardzo polecam wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem Cateringu! Miła i bardzo profesjonalna obsługa,...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 września 2018

Catering na spotkanie biznesowe.. wątek zamknięty Gorąco polecam catering od Szafran i Miód ze względu na ceny, jakość, smak i...
~Artur
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2017

Catering na Komunię wątek zamknięty Skorzystaliśmy z cateringu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej naszej...
~Grzegorz i Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Finger food dla wymagających! wątek zamknięty Poszukiwałem firmy oferującej finger food na drobną, oficjalną okazję (do 15...
~Pawlik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma ! Przepyszne jedzenie, miła obsługa, w dodatku...
~Samanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Lepszej firmy nie ma :) wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, świeże produkty, imprezy robione bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Dobrze ale nie do końca wątek zamknięty Firmę Szafran i Miód wynajęliśmy do cateringu na komunii. Cenowo było ok. W...
~Sylwek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Impreza urodzinowa wątek zamknięty Moje pierwsze zetknięcie z firma cateringowa i wybór trafiony w100 % ....
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

polecam wątek zamknięty przejrzysta oferta, sprawna i uprzejma obsługa zamówienia, terminowa dostawa.
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Profesjonalny partner w biznesie! wątek zamknięty Krótko i na temat, jedyna firma cateringowa w Trójmiescie której można zaufać...
~Dumny partner
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Smacznie i zdrowo - polecam :) wątek zamknięty Miałam okazję kosztować potrawy przygotowane przez catering Szafran i miód i...
~N_A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 czerwca 2017

Przyjęcie komunijne PERFEKCYJNIE wątek zamknięty Catering bez zarzutów!! Jedzenie smaczne, świeże, pieknie podane. Sola z...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Spośród wielu trójmiejskim firm cateringowych wybrałam Sz iM i mogę być z...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry