Szafran i Miód

Catering

Gdańsk, Mikołaja Reja 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Komunia na medal. REWELACJA ! wątek zamknięty Organizowaliśmy przyjęcie komunijne córki w naszym domu i skorzystaliśmy z...
~Mama Natalki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Niewielka impreza rodzinna wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy w marcu 2017. Kierowałam się głównie wysokimi...
~GoJagna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Profesjonalna obsługa i wysoka jakość wątek zamknięty Polecam współpracę. Mam nadzieję częściej korzystać z ich usług.
~K.Nieznaj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Smaczne!! wątek zamknięty Zamówilam catering do domu z okazji rocznicy ślubu. Małe kameralne spotkanie...
~Roksana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Bardzo polecam, doskonałe smaki :-) wątek zamknięty Dostawa przekąsek spełniła moje estetyczne i przede wszystkim kulinarne...
~Daria z Gdyni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Wyśmienite jedzenie w przystępnej cenie. wątek zamknięty Z usług firmy Szafran i Miód mieliśmy okazję skorzystać podczas organizacji...
~Sara Kulesza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Zaskoczenie wątek zamknięty Skusiłam się pierwszy raz na przygotowanie przyjęcia w domu przy pomocy...
~Doda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Super! wątek zamknięty Bardzo polecam - jedzenie dostarczone na czas, goście zadowoleni :)
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Catering wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Szafran i Miód. Zamówione jedzenie zostało dostarczone...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Najlepsi w trójmieście wątek zamknięty Świetne i smaczne posiłki, indywidualne podejście do klienta, profesjonalna...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Strzał w dziesiątkę! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Zaczynając od doradztwa i przygotowania uroczystości...
~Szymon
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Wszystko na najwyższym poziomie! Pyszne jedzenie, kompetentna obsługa i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Idealny wybór. wątek zamknięty Jedyny w swoim rodzaju catering w Trójmieście ,miła i profesjonalna...
~Meg
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Totalne zaskoczenie dla samego oraganizatora jak i dla gości. wątek zamknięty Wszystko jak się należy, nie ma do czego się przyczepić. Otwarci na wszelakie...
~EM- Med
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

Serdecznie Polecam wątek zamknięty Bogate menu oraz fachowa obsługa! Pełen profesjonalizm w wykonaniu całości, a...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Polecam! wątek zamknięty Pyszne jedzenie, miła, uśmiechnięta obsługa, pięknie podane dania. Jesteśmy z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Współpracujemy od pewnego czasu przy organizacji szkoleń i konferencji. Nigdy...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 grudnia 2015

Świetny Catering. Polecam! wątek zamknięty Przepyszne jedzonko, fajnie podane, ciekawe smaki. Obsługa pierwsza klasa,...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry