Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyśmienite zakupy wątek zamknięty Szczególnie polecam ten sklep. Kiedy poszedłem z dzieciakami kupić prezent...
~Ździsław
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Polecam wątek zamknięty Byłem ostatnio po potrzebowałem ciekawego upominku dla brata na 18stke. To...
~Szymon
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 października 2016

naprawde coś nowego w centrum gdyni wątek zamknięty prze kot balonyyyyy z helem ;DDDDDD
~Adrian
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam! Duży wybór balonów z helem a także wiele pomysłów na ciekawy...
~Ada
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Polecam w 100% wątek zamknięty Jak najbardziej polecam !! Obsługa bardzo miła, zawsze pomocna. Sklep bardzo...
~Ona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Nie brak pomysłów! wątek zamknięty Naprawdę fajny sklep, zaimponował mi bardzo ofertą jak dużo pomysłów może być...
~Arthur
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Super obsługa i świetny asortyment !!! wątek zamknięty Polecam sklep gorąco. Znalazłem tam super prezent dla kolegi na urodziny. Na...
~Karol
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Serdecznie polecam ! wątek zamknięty Jeśli szukasz miejsca, w którym znajdziesz ciekawy upominek na każdą okazję -...
~klientka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Bardzo pozytywne wrażenie wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa i z przystępne ceny. Zamówiłem tam 50 balonów z...
~Marcin
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 października 2016

Polecam serdecznie! wątek zamknięty Super sklep, tego mi właśnie brakowało, obsługa miła - ceny powalające....
~Staszek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry