Dogoterapia 'Szczęśliwy Koniec Smyczy'

Dogoterapia

Pruszcz Gdański, Żeromskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepsze zajęcia dogoterapii wątek zamknięty Pani Kamila to młoda, ambitna, ale przede wszystkim profesjonalna osoba z...
~Alicja Płatek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

szczerze polecam wątek zamknięty Z całego serca mogę polecić ten hotel. Psiakami zajmują się super osoby. Pies...
~Kasia i Kapsel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Polecam :) wątek zamknięty Pierwszy raz zostawiłam moje psiaki w hotelu. Mimo najgorszych obaw obyło się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

100% zaufania! wątek zamknięty Nasz buldog uwielbia to miejsce! Nie dość, że w Hotelu ma najlepszą pod...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Psi raj :) wątek zamknięty Długo szukaliśmy miejsca, w ktorym nasz czworonozny przyjaciel będzie czuł...
~AGA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2017

Świetne miejsce dla czworonoga ! wątek zamknięty Wspaniała, fachowa opieka, zaangażowanie, stały kontakt w postaci wiadomości...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo obawiałam się oddać psa do hotelu, ze względu na to, że niedawno...
~B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Rewelacja wątek zamknięty Hotelik bardzo, bardzo przyjazny, i dla piesełów i dla ich właścicieli. O...
~DaveKK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 grudnia 2016

Genialne miejsce wątek zamknięty Tak! To hotel domowy. I to bardzo domowy. Psiaki otoczone są tak wielką...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Odmieniona Happy wątek zamknięty Oddaliśmy pod opiekę Pani Kamili niesforną, totalnie rozbrykaną 10 miesięczną...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Wakacje Ory wątek zamknięty Poszukiwaliśmy pilnie opieki nad niemłodą, nieufną suczką rasy gończy polski....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Psiaka którego musiałam oddać do hotelu wzięłam miesiąc wcześniej ze...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

udany pobyt - pełen zabaw i atrakcji wątek zamknięty Miałam obawy zostawiając swoją suczkę po raz pierwszy i to aż na 2 tyg. w...
~Melka :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Hotelik pierwsza klasa. Opieka profesjonalna, warunki domowe. Moja sunia...
~Lidia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Miłe zaskoczenie! wątek zamknięty Poznałam to miejsce przez czysty przypadek - z polecenia, nagła sytuacja. Mój...
~Urszula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Drugi dom mojego psa:) wątek zamknięty To nie hotel tylko drugi dom dla psa. Dałabym w każdej kategorii nawet 7 na...
~Klaudia Kopiec
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Magiczne miejsce! wątek zamknięty Cudowne miejsce. Moje psy mają tam swój drugi dom.Pani Kamila prowadzi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Najlepszy psi hotel w 3mieście! wątek zamknięty Ze strachem pierwszy raz oddawałam moją suczkę komuś obcemu pod opiekę, ale...
~Zuza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Moja sunia była fantastycznie traktowana i w pelni zaopiekowana. Jak na...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry