Widok

Szeregowiec blisko natury

Planuje powrot do kraju zza granicy. Jestem z poludnia Polski, ale chcialabym sie przeprowadzic do Trojmiasta. Nie szukamy mieszkania w typowym blokowisku, raczej w szeregowcu. Jakie lokalizacje polecilibyscie w Trojmiescie, zeby bylo:
-blisko plazy albo duzego parku - mamy psa i chcemy miec codzienne spacery 'za rogiem'
-blisko centrum albo w dobrej komunikacji miejskiej do centrum

Bede wdzieczna za wszelkie podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"szeregowce" nie caly - tylko mieszkanie od 40m do 120m pas nadmorski "okolice Jelitkowa" cena "promocyjna " od 900k do 3 mln zlotych . Jest jeszcze orłowo ale cennowo 2 razy drozej ,wujek google ci pomoze jakby co.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak.
Jak dysponujesz grubym portfelem (min. 7mio cyfrowym) to faktycznie coś wybierzesz w tak atrakcyjnym miejscu jak centrum blisko plaży). Ale to tylko stan deweloperski, dodaj wykończenie chaty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szeregowiec w 3mieście blisko plaży hehehe , a to dobre jest. Wszystko wykupują krawaciarze pod wynajem. Nie oceniam czy Cię stać na takie mieszkanie ale stanowczo odradzam, chyba że chcesz co noc słuchać nachlanych małolatów co przyjeżdżają nad morze się wyszumieć. W centrum GD to samo, znam ludzi co kupili mieszkania w tych miejscach i teraz żałują bo się mieszkać nie da.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej pisać od razu jaki budżet, bo od tego się w ogóle zaczyna :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość nie ma pojęcia ile kosztuje mieszkanie w Gdańsku. Ostatnio znajomy mnie zagadał i mówi wiesz ,że chciałem kawalerkę dla dziecka kupić ,ale jak zobaczyłem ceny to mi szczena opadła 200-350 tys wrzeszcz.morena nowe.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jeszcze pol biedy :) niektorzy oczekuja willi przy plazy z duzym ogrodem za 400 tysiecy :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Mole w szafie (3 odpowiedzi)

Proszę poradę co zastosować na mole ubraniowe, ostatnio zauważyłam kilka podziurawionych ubrań i...

Opinie o Borkowie Łostowickim... (13 odpowiedzi)

Witam, Planuję zakup działki w Borkowie w celach budowlanych ale chciałem usłyszeć opinie...

ceny mieszkań w Gdańsku (102 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, zastanawiałam się nad zakupem mieszkania w Gdańsku, ale patrząc na ogłoszenia,...

do góry