Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dobra atmosfera, wartościowi nauczyciele wątek zamknięty W szkole jesteśmy od kilku lat, obecnie chodzi tu już kolejne nasze dziecko....
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

szczęśliwe dziecko wątek zamknięty Do Lokomotywy nie trafiliśmy przypadkiem, nikt tutaj nie trafia z przypadku....
~Kasia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Zdecydowanie godne polecenia wątek zamknięty W szkole od dwóch lat jest moja córka. Jej rozwój jest dla mnie zdecydowanie...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Lokomotywa- najlepsza szkoła i cudownie zaopiekowane dzieci! wątek zamknięty Z Lokomotywą jesteśmy związani od lat, starszy syn ukończył przedszkole, a...
~Mama Szymka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Wspaniały rozwój dziecka wątek zamknięty Do Lokomotywy chodzimy od samego początku i wiem, że to był najlepszy wybór...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2013

Dla naszych dzieci wątek zamknięty Placówka powstała organizując siłę wszystkich rodziców chcących w jak...
~Joanna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

zadowolone dziecko wątek zamknięty Jestem zadowoloną mamą pierwszoklasisty. Syn chce chodzić do szkoły, chce się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

wyjatkowa szkoła wątek zamknięty Zawsze jest pytanie, co dla kogo w szkole najważniejsze. Dla nas to, by...
~Paulina Gorska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

Szczęśliwe dzieci wątek zamknięty Niespodziewałam się,że dzieci mogą być tak szczęśliwe w szkole oraz że nauka...
~mama uczennicy klasy 0
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

Wychowanie na najwyższym poziomie klasy 0 i 1 wątek zamknięty Bardzo ciepłe relacje nauczycieli i z dziećmi jak i rodzicami,wyjątkowa...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

Naprawde dobra szkoła wątek zamknięty Polecam, ponieważ jest to naprawdę wyjątkowe miejsce. Rodzice mają realny...
~Mama M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry