Widok

Szkoła Podstawowa nr 1 Morena

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Morena Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś ma doswiadczenia związane z SP nr 1 na Morenie. Zastanawiam się czy posłać tam dziecko do zerówki.A moze lepsza jest 2? Będę wdzięczna za wszelkie info. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 2 jest basen, z 1 dzieci niby mogą bezpłatnie korzystać, ale wiadomo jak to jest ... w 2 jednak są zajęcia
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam jeszcze czas do posłania mojej ale słyszałam że 1 jest ok.
imageimage
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdeczne. Skłaniam sie bardziej ku 1. Akurat basen nie jest moim głównym kryterium wyboru szkoły. Ważniejsze są odpowiednio przystosowane sale, no i przyjaźni nauczyciele:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Effcia ja chodziłam do tej szkoły i byłam zadowolona, teraz chodzi mój brat i również nigdy nie było problemów :) Szkoła na dość przyzwoitym poziomie, bardzo dobra kadra i dużo zajęć po za lekcyjnych:)
image
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chodzilam do 2 i też sobie chwale:-)fakycznie basen to nie wszystko ale za moich czasów kadra nauczycielska była super, bylo z nami mega dużo problemow a oni pomimo wszystko zawsze byli z nami:-)miło to sie teraz wspomina.

a wspomnienia wracaja jak ide głosować stara szkoła , stare dobre wspomnienia ,łezka sie w oku kręci:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka tam pracuje i ja tez trochę współpracowałam z ta szkolą moja podopieczna sie tam uczyła i bardzo sobie chwale w porównaniu z innymi szkołami podstawowymi choc o 2 nic nie wiem to na pewno jedynkę polecam przyjaźni nauczyciele, wiele zajęć dodatkowych, do niczego nie mogłam sie przyczepić
http://mojedziecikreatywnie.pl/ Zobacz jak spędzić czas z dzieckiem:-)

image




popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja o 1 nie mogę nic powiedzieć ale mój synek idzie od września do zerówki do 2, byliśmy w czwartek na dniu otwartym, wszystko obejrzeliśmy, wypytalismy o wszystko i bardzo nam się podoba, zobaczymy jak w praktyce to wygląda.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak było? jak się podobało synkowi? mój ma jeszcze 2 lata ale chyba też zdecyduje się na sp2. Jak wcześnie trzeba się zapisywać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój pójdzie do zerówki do 2. Jedynka jest na pewno mniejsza czyli bardziej kameralna w porównaniu z 2. No ale ja w 2 pracuję to nawet o 1 nie myślałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę z czystym sercem polecić 1, 2 nie znam, do jedynki chodzi moje dziecko , teraz będzie w klasie 2, nauczyciele bardzo przyjaźni, szkoła nieduża, bardzo kameralna, dużo dodatkowych zajęć, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, nasze małe żywe sreberko ;) również ;)))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moi dwaj synowie chodzą do tej szkoły.Zadowoleni są.Mam dobry kontakt z nauczycielami a chłopcy nie narzekają.Polecam z czystym sercem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moj syn chodzi do 2. Zdecydowanie nie polecam. Wychowawczyni Pani Drzewucka raczej zniechecila go do nauki, bo dzieciak potrzebowal wciaz jej wsparcia, a to jej nie pasowalo za duzo musialaby sie napracowac bidulka. Dyrektor nie slucha sugestii rodzicow. Klasa trudna, stracone 3 lata. Zamierzam przeniesc do 1.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
Moj wnuczek chodzi do 1 i jest zadowolony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A myślałam, że to tylko moje odczucie, że Pani D. raczej niedobrze czuje się w roli nauczyciela :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podawanie tu nazwiska narusza godność osobistą oraz dobre mienie osoby,a w tym przypadku funkcjonariusza publicznego. Można się liczyć z konsekwencjami prawnymi.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
a moim zdaniem nauczyciel nie jest funkcjonariuszem publicznym w rozumieniu kodeksu karnego, zaś stwierdzenie faktu i opisanie realnej sytuacji nie może być traktowane jako "naruszanie godności osobistej"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 15
Ustawą z dnia 11 kwietnia 2007 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2007 r. nr 80, poz. 542) wprowadzono do Karty Nauczyciela zapis przyznający nauczycielowi status funkcjonariusza publicznego i wynikającej z tego tytułu ochronie. Powyższa zmiana weszła w życie 24 maja 2007 r. Przypomnijmy, art. 63 ust. 1 Karty stanowi, że nauczyciel, podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, korzysta z ochrony przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych na zasadach określonych w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.). Z kolei ust. 2 stwierdza, iż organ prowadzący szkołę i dyrektor szkoły są obowiązani z urzędu występować w obronie nauczyciela, gdy ustalone dla nauczyciela uprawnienia zostaną naruszone
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można Pani D. dobrze życzyć? Bo, jeżeli tak, to po prostu życzę większego zadowolenia z wprowadzania dzieci w świat nauki szkolnej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
w przyszlym roku musimy podejsc decyzje gdzie poslac naszego szkraba. i strach wielki. On jest bardzo niesmialy, trudno sie aklimatyzuje.
Ktora szkole polecacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja tez nie wiem czy 1 czy 2
pódzie jako 6latek do 1 klasy
tylko której szkoły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy orientuje się ktoś, jak wygląda sytuacja w obu szkołach jeśli chodzi o prowadzenie zajęć z etyki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 2 jest etyka od zerówki ale w grupach łączonych 0-3.... Nie zapisysywaliśmy córki.... Poprostu nie chodzi na religię i tyle. Samej szkoły (SP 2) nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wiem, jak trudny to wybór.Posłaliśmy córeczkę do SP2, ponieważ jest praktycznie pod blokiem.Chodzi tam od zerówki.Teraz jest w 1kl. Zawsze można się do czegoś przyczepić.Dużo zależy od charakteru dziecka, wiele od nauczyciela, pod opiekę którego dziecko się dostanie,towarzystwa innych dzieci w klasie.Moje dziecko jest bardzo zadowolone ze swojej szkoły.Lubiła chodzić do zerówki, teraz do pierwszej klasy.Bardzo lubi chodzić do świetlicy:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijajam wątek może ktoś ma świeższe informacje na temat zarówno 1 jak i 2.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również chętnie poznam opinie, synek obecnie chodzi do innej szkoły do zerówki i chcemy zmienić. Zastawiamy się nad wysłaniem go do pierwszej klasy do Sp nr 2, Bardzo proszę o opinie. Podoba nam się, że jest basen, bo syn lubi pływać ale chętnie poznam opinie o szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopisuję się do wątku chociaż mamy jeszcze rok na decyzję
mam pytanie dotyczące świetlicy, bo oboje pracujemy i nie mam możliwości zaprowadzać i odbierać o różnych porach
czy jest tam świetlica a jeżeli tak to czy klasy 0 mogą z niej korzystać?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym basenem to nie jest tak,że wszyscy mają. Mają dzieci tylko z klas pływackich w klasach 1-3 lub dodatkowe jakieś tam korekcyjne, 0 mają przygotowanie do klasy pływackiej lub są zajęcia dodatkowo płatne. basenem dysponuje miasto niestety dlatego nie jest tak jak być powinno. Od 4 klasy mają wszyscy w ramach w-f.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesteś pewna, że piszesz o Szkole Podstawowej nr 1 na Morenie? Bo jeśli to jest Twoim zdaniem szkoła nieduża i bardzo kameralna, to nie chciałbym mieć do czynienia z czymś, co nazwałabyś molochem. W tej szkole jest łącznie koło tysiąca uczniów, składa się z wielu budynków. Nauczyciele mają stosunek wyjątkowo niechętny, bezpieczeństwo ucznia jest na dalszym planie, zajęcia poniżej krytyki.
EDIT: to miała być odpowiedź na wpis @Oli z dnia 2011-07-19 16:13, ale widzę że wątki na tym forum działają jak chcą;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Może Polecić Pani jaka Panie nauczycielki klasy 1-3 które są fajne i miłe i dobrze wykonują swoją prace ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest tam bardzo fajnie i sympatycznie. Nauczyciele są bardzo wyrozumiali i mili. Nie znam lepszej szkoły.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
podnoszę wątek, będę wdzięczna za najnowsze informacje

czeka nas decyzja w tym roku czy do szkoły czy zostajemy w przedszkolu
ciężko podjąć decyzję, chociaż bardziej skłaniam się ku przedszkolu

czy jest tam świetlica dla najmłodszych? i jakich godzinach jest czynna?
niestety to jest też jedno z kryteriów

czekam na wszelkie opinie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest świetlica. Najlepiej zapytać bezpośrednio w szkole, w jakich godzinach jest czynna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam coś takiego , w prawdzie moja córka nie chodzi do tej szkoły ale miałam sytuacje . z racji tego ze mam stały meldunek na morenie a meldunek czasowy w Gdyni i tam mieszkamy (Gdynia ) . gdy zadzwoniłam do szkoły która wysłała list że nie muszę podać gdzie córka chodzi do szkoły pani chyba sekretarka powiedziała ze muszę bo jestem zameldowana w gdańsku i powiedziała ze zgłosi to mi na policje i zabiorą mi dziecko . a z tego co czytałam dziecko chodzi do szkoły tram gdzie mieszka a nie tam gdzie miasto chce bo rejonizacji nie ma
dotyczy sp 1
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale głupia baba z tej sekretarki, takie straszenie bez sensu. Owszem w każdej szkole przy rekrutacji są dodatkowe druki z oświadczeniami rodzica, że np. dziecko chodzi do innej placówki, np. katolickiej, społecznej, innej prywatnej ... nie musi chodzić ani tam gdzie mieszka ani tam gdzie jest zameldowane, możesz dziecko dowozić 20 km do wybranej przez siebie szkoły. Sprawdź co Ty jako rodzic powinnaś zrobić względem szkoły rejonowej, czy tylko poinformować, czy wypełnić jakiś druk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nic nie zrobiłam i nie poałam w jakiej szkole jest moja córka a policja mnie chyma szuka od roku bo sie nie pojawili ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21 lutego są dni otwarte w jedynce na morenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam wątek :) Bardzo proszę o aktualne spostrzeżenia nt. tej szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również podbijam, piszcie rodzice, proszę:) chodzi o o 1 klasistów od września, jak wygląda organizacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja napiszę z innej strony - Panie które są woźnymi oraz w szatni tworzą tą szkołę i są głównymi bohaterkami. Wiem że moje dziecko nie wyjdzie niezauważone ze szkoły a na pewno nie wyjdzie z kimś obcym :) Duży ukłon w stronę tych Pan. To naprawdę ważna sprawa. Jeśli chodzi o nauczycieli ... moj syn niestety trafił na kiepskich nauczycieli zarówno od angielskiego jak i wychowawcę. Obie potrafią mocno wyzywać się na dzieciach i nie piszę dlatego bo mam do nich żal. Po prostu tak nie powinno być że nauczyciel pozwala sobie na uszczypliwe uwagi na temat dziecka. Kobieta od angielskiego po prostu dno totalne dla mnie. Pomijając że notorycznie jak sprawdzam zeszyt syna to widzę błędy takie że nawet laik wie że pisze się inaczej. Ale on dostaje 5 za te bazgroły. Piszą źle po angielsku, robią błędy w zdaniu. Szyk nie taki ... koszmar. Pani O. jest dla mnie najgorszym nauczycielem jakiego udało mi się poznac. Nie wiem dlaczego dyrektor trzyma kogoś takiego skoro już było dużo skarg? A może nikt nie zrobił tego dobitnie. Kobieta jest agresywna, ironiczna i chamska oczywiście dla dzieci bo rodziców spuszcza z wodą w toalecie jak przychodza. O wychowawcy nie bedę pisać bo mi się nie chce, szkoda klikania. Ogólnie szkoła mi się podoba gdyby nie one. Chodziłam równiez do tej szkoły i moje dzieci też bedą. Poziom jest jaki jest ... więcej się nauczą w domu niż tam ale ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 22
Kobieto ty się lepiej puknij w ten głupi łeb i nie pisz bzdur!!!!! jak ci się nie podobają nauczycielki i szkoła to zabierz swojego tępego i durnego bachora z tej szkoły!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11
cóż wypowiedz sądząc po poziomie nauczyciela lub kogoś z rodziny z 1 na morenie. Chodziły tam moje 2 córki i jedynie co mogę powiedzieć że poziom nauczania jest nędzny większość nauczycieli nie nadaje się do tej pracy najważniejsze dla nich zawsze było odbębnienie zajęć. Młodsza kiedy przeszła do dwójki musiała ostro nadrabiać żeby dorównać reszcie uczni mimo że w jedynce średnią miała zawsze powyżej 5,5.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
rodzic Twoja córka musiała "dorównać reszcie uczni" , ale Ty sama ich chyba nie dogoniłaś lub zgubiłaś słownik biegnąc za nimi...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,

Nie rozumiem po co te złośliwości wzajemne...Nie chodzi o to, żeby sobie dogryzać tylko wyrazić opinię na temat szkoły.

To prawda, panie Woźne, panie Szatniarki - cudne kobiety!!!

Świetlica - niestety mała, niewystarczająca na taką ilość klas, uczniów..Panie w świetlicy bardzo fajne, troskliwe.

Plac zabaw, sale gimnastyczne - bdb.

Ogólny stan budynku, wyposażenie klas itp. - nie jest źle, coraz lepiej z roku na rok.

Kontakt, komunikacja, przekaz informacji - mierny!!!Nigdy nie ma wywieszonych zastępstw, nikt niczego nie wie, nie przekazuje...Masakra!!!

I zbliżamy się do najważniejszej kwestii - Wychowawcy klas 1-3 - sporo dobrych, nauczycieli, którzy nie traktują swojej pracy jak zło konieczne, lubią dzieci, angażują się bardzo itd. NIESTETY, jest też grono nauczycieli gorzej niż miernych, dennych i chamskich! Nie ma z nimi kontaktu, uśmiechają się w twarz, a za zamkniętymi drzwiami klasy robią swoje! Drą się na dzieci, szydzą...Jak idziesz do dyrekcji to oczywiście każdy z troską wysłucha Twoich uwag, informuje, że porozmawia z nauczycielem, po czym nic się nie zmienia lub jest gorzej. Jest ogólne przyzwolenie na miernotę, brak zaangażowania ze strony nauczyciela, dyscyplinowanie dzieci krzykiem. Nauczyciel leci z materiałem, przerabia tylko to co musi i koniec.Ewentualne dodatkowe karty pracy to beznadziejne, nieczytelne kserówki. Nasz wychowawca wyjątkowo leniwy. Dziwię się, że w dzisiejszych czasach, kiedy naprawdę trzeba wykazać się w pracy dużą kreatywnością, zaangażowaniem, po prostu trzeba ciągle starać się i doskonalić swoje umiejętności, nauczyciel w szkole traktowany jest jak jakiś bożek, któremu nic nie można zarzucić, powiedzieć, obrusza się na wszystko, a reszta kadry temu przyklaskuje. Jak za komuny...Dyrekcji cudnie wychodzą wszelkie plany związane z pozyskiwaniem środków na rozwój dotyczący wyglądu szkoły np.boisko, chodniki..OK, bardzo fajnie. Radzę jednak trochę bliżej przyjrzeć się kadrze i zacząć działać, bo sam wygląd i warunki to nie wszystko. Dobrą szkołę tworzą przede wszystkim dobrzy nauczyciele. A tego tutaj niestety brak :( Oczywiście jest kilka cudnych nauczycieli, na których nie można powiedzieć złego słowa, ale większość jest przeciętna lub mierna. I nie jest to tylko moja opinia, z którymkolwiek rodzicem z naszej lub innej klasy rozmawiam, wszyscy są tego samego zdania.Przykre.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10
Próbuję odpisać na jeden z wcześniejszych komentarzy, ale faktycznie komentarze są dodawane nie tam, gdzie by się chciało.
Dodam więc tylko odp dla "ochy i achy": Zabolało Cię to co napisał "ehhhh" bo jesteś z tej kliki pewnie, co?

Życzę Wszystkim na forum, aby starali się być obiektywni, bo tak jak pisałam - nie wszystko jest na "nie", ale wiele rzeczy baaaardzo rozczarowuje...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Znieważanie funkcjonariuszy publicznych grozi karą art. 226 kk.
IP zawsze można sprawdzić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mój syn w tym roku będzie kończył pierwsza klasę. Trafiliśmy na wychowawcę bardzo zaangażowaną, ambitną, z prawdziwego powołania pedagoga i nauczyciela. Nie mogę narzekać, nie narzeka mój Syn. Niestety minusem jest to, że szkoła nie jest kameralna. Nie oszukujmy się. 8 klas po przeszło dwadzieścioro dzieci...na przerwach głośno, tłoczno. No i chodzenie do szkoły na zmiany. 3xna rano, 2xna popołudnie. Ale dajemy radę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Mozne Pani dokładnie powiedzieć o jaka nauczycielkę chodzi albo chociaż inicjały ? Moje dziecko idzie do tej szkoły i chciałabym wiedzieć kogo unikać w razie w . Góry dziękuje. Podrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam SP1. Mimo tego ze mieszkam w poblizu SP2 to dziecko posyłam do jedynki. I nawet basen w SP2 mnie nie przekonal do tej szkoly.
Moj syn byl w SP1 w zerowce, I kl. i teraz idzie do drugiej.
Jedyna uwaga to taka ze z kilku klas pierwszych mogliby wybrac najlepszych uczniow i zrobis jedna superklase, w ktorej dzieciaki nie musialyby sie nudzic czekajac na mniej rozwiniete dzieci.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 20
Witam. Może Ktoś byłby tak uprzejmy i bliżej opisał,w co wyposażyć na start zerówkowicza - niestety do czasu zebrania,które ma się odbyć na początku września nie ma podanych żadnych informacji na ten temat:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak na razie jest tylko informacja na stronie www o zakupie kpl książek
mój syn też idzie do "0" w SP1 i jak na razie kupiłam tylko piórnik i kilka podstawowych przyborów , no i oczywiście podręcznik
w tym kpl są ćwiczenia, książka i wycinanki, ale pewnie i tak będzie coś jeszcze potrzebne,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź. O książce faktycznie wcześniej wyczytałam. Widziałam,że w innych szkołach są podane zestawy wyprawki,ale na stronie SP 1 niczego takiego niestety nie dostrzegłam i myślę,że szkoda,że nie ma tam takich informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam, jak jest dzisiaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie wiem jak teraz w "0" ale w 1 klasie wszystkie książki i ćwiczenia są za darmo, ćwiczenia zostają u dzieci bo w nich piszą ale książki są wypożyczane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak każda szkoła ma swoje dobre i złe strony delasal niby taki dobry a połowa uczniów cpała ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napiszę o problemach.

Przez 5 lat gdy moje dzieci chodzą do tej placówki, utwierdziłem się w przekonaniu że ta szkoła nie jest dla uczniów tylko dla nauczycieli.
- W tej szkole nie można poprawiać wszystkich ocen...
- Dziennik elektroniczny prowadzony jest z opóźnieniami i nie jest rzetelnym źródłem informacji o szkolnych przedsięwzięciach i postępach w nauczaniu.
- Słabi uczniowie trafiają do jednej klasy co sprawia że są wykluczeni z normalnego procesu edukacyjnego.
- Plan dni szkolnych jest tak dobrany aby ułatwić życie nauczycielom (długie weekendy) a niestety utrudnić życie rodzicom pracującym.
- Wychowawstwo w trudnych klasach powierza się nauczycielom przed emeryturą - zapewne w celu podniesienia uposażenia emerytalnego...
- Brakuje wsparcia dla uczniów rok wcześniej rozpoczynających edukację oraz słabo zmotywowanych do nauki...
- Na koniec wspomnę o nepotyzmie. Fakt iż w szkole pracuje grupa nauczycieli z jednego roku studiów oraz "paczka" znajomych sprawia że "Nauczyciel zawsze wie lepiej" w związku z tym rodzic czy uczeń w kontaktach z tą grupą jest na przegranej pozycji.

Podsumowując odradzam wysyłania tam swoich dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja sie nie zgadzam !! Jestesmy bardzo zadowoleni. Wszystko zalezy od Twojego podejcia do szkoły. Oczywiscie w kazdej szkole znajdzie się jakies problem. Dla mnie szkola jest dla ucznia Panie bardzo pomocne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mogą Państwo polecić jakaś konkretna fajna miła nauczycielkę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niestety się z tym trochę zgodzę. Są klasy, z których uciekają uczniowie do innych szkół - co roku ktoś przychodzi i ktoś odchodzi. Od dobrych nauczycieli nikt nie ucieka. Jak nie są zbyt dobrzy to jest wieczna rotacja. W szkole też i dobrzy nauczyciele są i takie klasy w niezmienionym składzie często są od 0 do końca. Jak rodzice danej klasy się zbuntują i są w tym zdeterminowani, to zmieniają nauczyciela i komuś innemu podrzucają "zgniłe jajo" zamiast wymienić je permanentnie na dobrego nauczyciela.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam panią Mołgorzatę Rz. nauczycielkę kl 0 w szkole nr 1.Duże doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.nominowana do nauczyciela roku. Cechuje ją szacunek do dzieci i rodziców i troska o wychowanków .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

do góry