Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły rodzenia. W grę wchodziły...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Najlepsza szkoła rodzenia ! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem zajęcia w Szkole rodzenia Majka! Prowadząca...
~Paweł Wierciński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 lipca 2018

POLECAM !!! wątek zamknięty Od zawsze strasznie bałam się porodu i nie wiem jak bym sobie poradziła gdyby...
~Jagoda, Rafał i Tymek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Bardzo dobra Szkoła Rodzenia wątek zamknięty Jestem Mamą 4 tyg Malca !! Do tego bardzo zadowoloną Mamą, że wybraliśmy...
~Anna Parada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Polecam z całego serca ! wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić wszystkim przyszłym rodzicom szkołę rodzenia...
~Magda Wiercińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Gorąco polecamy! wątek zamknięty Juz na pierwszych zajęciach można poczuć rodzinna atmosfere tej szkoly....
~Magda, Robert i Zosieńka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Szkoła Majka i Karola najlepsza pod słońcem!! wątek zamknięty Trafiliśmy do szkoły rodzenia z polecenia koleżanki która była mega...
~Monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

NAJLEPSZA szkoła rodzenia w Trójmieście! wątek zamknięty Do szkoły rodzenia Majka trafiliśmy po fatalnym kursie w szkole Super Mama....
~Ania i Jacek z Alexem
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 maja 2018

Polecamy serdecznie ;) wątek zamknięty Szkoła rodzenia prowadzona przez Karole to pełen profesjonalizm, sympatia,...
~Jola, Wojrek, Zosieńka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Najlepsza! wątek zamknięty Karolina stała się moim aniołkiem. Dzięki niej oswoiłam swoje wielkie obawy...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Przygotowanie do Porodu Domowego wątek zamknięty Karolina kordynowała nasz poród domowy. Profesjonalizm wiedza i doświadczenie...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

DOSKONAŁOŚĆ! wątek zamknięty Polecam szkołę Pani Położnej Karoliny Kardasz pod każdym względem: świetnie...
~Maja Grabkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Gorąco polecamy! Warto :) wątek zamknięty Karolina jest niezwykle sympatyczną i milą osobą, a do tego bardzo...
~Gosia, Albert i Henryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Dokładne i bardzo profesjonalne przygotowanie do porodu wątek zamknięty Udaliśmy się z żoną do szkoły rodzenia Majka z polecenia. Nie wiedzieliśmy...
~Sylwia, Adam i Fabian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lutego 2018

Poród z Karoliną wątek zamknięty Miałam szczęście rodzić swoje trzecie dziecko z Karoliną i żałuję, że dopiero...
~Julita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Najlepszy wybór!!! wątek zamknięty Uważam, ze spotkania z Karolina przygotowywujace nas do porodu były...
~Ania i Darek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Najlepsza szkoła! Najlepsza położna! wątek zamknięty Bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem szkoły rodzenia. Kierując się...
~Karolina i Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Zdecydowanie dobra inwestycja wątek zamknięty Jesteśmy wdzięczni Karolinie za wyjątkowy czas przygotowania do porodu w...
~Agata i Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Najwspanialsze doświadczenie :) wątek zamknięty Zajęcia w Szkole Rodzenia Majka to było jedno ze wspanialszych doświadczeń....
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Lekarstwo na wszystkie ciążowe zmartwienia wątek zamknięty W zajęciach z Karolą po prostu trzeba uczestniczyć​, żeby móc opisać...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry