Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poród z Karolą wątek zamknięty Karola była naszą doulą i położną w trakcie porodu który odbył się...
~Rodzice Jaśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

Dzięki Karola! wątek zamknięty Szkół rodzenia w Trójmieście jest dużo, ale na pewno nie są tak dobre jak...
~Ola, Paweł, Helenka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

Dziękujemy Ci Karola !!! wątek zamknięty Wybór szkoły rodzenia Majka był strzałem w dziesiątkę. Karolina jest bardzo...
~Marlena, Michał i Franio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

polecamy wątek zamknięty Zajęcia prowadzone przez Karoline wspominamy bardzo pozytywnie, były...
~szczęśliwi rodzice
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

magda - opinia wątek zamknięty Nie chcieliśmy korzystać z typowych szkół rodzenia, gdzie odbywa się masówka...
~magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2013

Zdecydowane TAK!!! wątek zamknięty Rodziliśmy z Karolina na początku maja 2013 nasze pierwsze dziecko. Długo...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Serdecznie polecam wątek zamknięty Karolina Kardasz podchodzi do klientki jak do przyjaciółki. Tworzy atmosferę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 czerwca 2013

wspaniała szkoła rodzenia wątek zamknięty Przyjście dziecka na świat jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu człowieka,...
~mama Leona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

dziękuję Karolinko!!! wątek zamknięty Właśnie ukończyłam zadjecia w szkole rodzenia MAJKA- jesteśmy z partnerem...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Polecam Szkołę Rodzenia Majka wątek zamknięty Świetnie wspominam swój poród dzięki Karolinie, która mnie do niego...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Wspaniała :) wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim przyszłym mamom. Karolina jest cudowną osobą -...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

zadowolona - opinia wątek zamknięty Szkoła rodzenia „Majka”-zajęcia w małych grupach, prowadząca...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Gorąco polecamy szkołę rodzenia i Karolę jako doula wątek zamknięty Już na pierwszym spotkaniu z Karoliną, zdecydowaliśmy się aby uczestniczyła...
~Tereska, Michał i Kubuś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Polecam. Szkoła dla kobiet, które chcą rodzić świadomie i aktywnie wątek zamknięty Korzystaliśmy ze szkoły rodzenia Karoliny Kardasz z mężem. Zdecydowałam się...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Najlepsza szkoła rodzenia i doula wątek zamknięty Jeśli boisz się porodu i tego co po nim, to polecam kontakt z Karoliną ze...
~Paula, Jacek i nasz Kubuś
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2013

zdecydowanie polecamy! wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy wszystkim przyszłym rodzicom szkołę rodzenia Majka....
~Kasia, Łukasz i nasz Jasiu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

polecam!!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zajęcia z Karoliną! Mnie przygotowywała indywidualnie i...
~Emilia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2012

polecam szkołę rodzenia pani Karoliny wątek zamknięty Szczerze polecam szkołę rodzenia Majka wszystkim kobietom oczekującym...
~zadowolona młoda mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Naprawdę warta polecenia szkoła rodzenia!!! wątek zamknięty Byłam uczestniczką tej szkoły rodzenia i stwierdzam, że jest świetna. Dzięki...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry