Widok

Szkoła Tuchomska

Każdemu co parkuje na zatoce dla autobusów należy się mandat, będę osobiście słać foto na policję, ogarnijcie się!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja jestem pod wrażeniem ile w Baninie mieszka osób „niepełnosprawnych” i jeżdżących „autobusami” :) a taki fajny parking zrobili.. nawet drogę kiss&ride No ale niestety zapomnieli zrobić miejsc parkingowych prosto na korytarz szkolny.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

niestety ludzie to debile nie wiem czemu ale w Baninie naprawę jest sporo idiotów. mamy parking ale taki debil woli podjechać pod szkołę otworzyć drzwi i nagle dzieciaki wyskakują prosto na drogę. a kolejny zawraca kolejny staje na środku i tak się tworzą korki. ludzie dzieci maja nogi i te 100m spokojnie dojdą do szkoły.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

za dużo siedzą w komórkach i nie wiedzą co to spacer. Potem pod pracą też stają na zakazach, żeby mieć 15m bliżej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja akurat jestem pod wrażeniem takich Lolków jak Ty. Za zaprojektowanie i wykonanie tak beznadziejnej infrastruktury koło szkoły to ktoś powinien dostać grzywnę. Na takiej powierzchni jaka została zmarnowana można było zmieścić zatoczkę dla autobusu ( a nie dla 4 jak chyba jest teraz), miejsce dla inwalidy i z 20 miejsc parkingowych skośnych, a nie równoległych plus chodnik nie autostradę rowerową i deptak jak nad morzem.

Wyobraź sobie że jedziesz po dziecko które ma 5 lat i masz drugie roczne. Dreptanie 300-400m z dzieckiem na ręku to już nie taka przyjemna sprawa jakby Ci się wydawało, zwłaszcza dla kobiet. Pomyśl lepiej co za "mądry" człowiek tak planuje infrastrukturę przy szkole? Szkoda że parkingu koło Xaviera nie zrobili, bo wsumie co to za różnica 300m czy 1300m.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 32

Do tych idiots nie trafisz,jak sami mieli maluchy to po trupach teraz wychowawcy, generalnie należy rozróżnić pory i czas ,skoro jest miejsce dla inwalidy i podjeżdzam tam na 30 sek.otwieram drzwi i dziecko wysiada i od razu wyjeżdzam to nie widzę nic niestosownego,tylko w polszy jest tak że niby miejsce dla inwalidy to nie rusz a tak naprawdę to w tyłkach wszyscy mają ,albo pozałatwiane pozwolenia na babcie ciocie. Itd. Jeżeli jesteś wstanie opuścić miejsce wyznaczone kiedy ktoś sygnalizuje chęć z jego skorzystania to jest ok. Należy oczywiście mieć świadomość i być wyczulonym a nie wszystko w d*pie, To jak wysadzasz dzieciaka i zawracasz to już inna sprawa!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ci co nie potrafią podejść 300 metrów powini mieć kartę inwalidów bo to jest kalectwo.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

No to może zauważ to ze nie stosujesz się do znaku? Dla przypomnienia „zakaz zatrzymywania” oprócz miejsc parkingowych które dla przypomnienia są dla autobusów oraz dla niepełnosprawnych. Ach.. zapomniałam w Baninie znaki nie obowiązują (sugerując się wypowiedziami z innego wątku ;))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

znaki powinny być dla ludzi...tylko tepa dzida nie widzi rówznicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kobieto kiedys ludzie nie mieli samochodów i sobie radzili a ty masz problem 300m. Jest parking a przed szkola jest zatoczka dla autobusów wyobraź sobie ze jak dzieciaki jada na wycieczki to jest kilka autobusów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak jada-dobrze zauważyłeś! A jak nie jadą to nie widzę powodu, dla którego mam nie wysadzić 6 latka pod szkołą! Taki sam problem jest podczas wywiadowek-autobus w tym czasie i tak nie jeździ a miejsc parkingowych brakuje a pod szkoła pusto bo ktoś nie pomyslal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

A nie ma pani wózka dla roczniaka? Nie róbcie wszędzie problemu i nie uczcie tego swoich dzieci.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

To jest wygodnictwo :) najlepiej gdyby mozna było zaparkować w szatnii. Ale dostanie kilka razy mandat to się nauczy inaczej bedzie jak jest obecnie pod szkoła.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takie jest życie żeby sobie życie ułatwiać to zapewnia rozwój cywilizacji tzw. wygodnictwo przez Ciebie. Jeżeli Ci to nie pasuje sprzedaj auto, telefon czy inny tego typy gadżet i przemierzaj na piechotę cały świat, korzystaj z listów albo gołębi przecież to nie problem dla Ciebie.

Twierdzę jedynie że przy szkole nie zostało wypracowane optymalne rozwiązanie infrastrukturalne które ułatwiałoby rodzicom pozostawienie/odbiór dzieci w szkole. Widać projektanci się nie przyłożyli do tego.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

Napisz skargę do UG :) jest parking ale chyba za daleko dla Paniska z miasta co na wieś się wprowadziła. Współczuję bo to jest kalectwo i dzieci będą takie same po mamusi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ty będziesz wystawiać te mandaty,żałosne...d*pkololki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

też mam maluszka i jakoś sobie radzę... W poniedziałek o 17.30 autobus szkolny przywozi dzieci z basenu. Prawie zawsze staje na ulicy, bo parking dla niego jest zajęty przez "zmęczonych" rodziców...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zwykle to jednak tatusiowie tacy co na piechotę powinni iść albo biegać patrząc na posturę wysadzają tam dzieci a potem do domu chyba wracają bo tak jakoś mało wyjściowo wyglądają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

To niech autobus stanie na parking koło boiska co to za różnica o 17.30 nie będzie miał problemu tam z parkowaniem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

i dzieci będą miały bliżej do swoich kulturalnych i ułożonych rodziców ,którzy oczekują na swoje pociechy na wyznaczonych miejscach parkingowych,które znajdują się na parkingu!
autobus z racji bezpieczeństwa powinien zawsze stawać na parkingu,zabierać dzieci i wysadzać,przecież dzieci nie są inwalidami chyba że umysłowymi bo coś tam słyszałem że w szkole z agresją coś nie tak,mogą się przecież przejść te kilka metrów ze szkoły i do.
Jeżeli są jakieś dzieci na wózkach to tez z chęcią się przejadą,teraz miejsce dla inwalidów jest przy wielkich schodach więc i tak muszą się wracać do podjazdu tam gdzie stoją autobusy,które kiedyś stały przy schodach a teraz powinny na parkingu...-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Parking jest do 3.5 tony ale przepraszam prawo jazdy kupione więc nie znamy znaków. Zatoczka dla autobusów jest dla bezpieczeństwa dzieci.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

sam masz kupione kretynie,jak był objazd to gdzie było te 3.5 tony,a śmieciarka co chwile to tam lata? zresztą gdzie jest ten znak o tym twoim tonażu?
Bezpieczeństwo! wysiadamy rozbiegamy się i ktoś kogoś goni ,dziecko wybiega z pomiędzy autobusów a tam taki jak ty zapitala przecież nie 30 tylko jeżdże szybko i bezpiecznie bo prawo jazdy zdałem za 7dmym razem i po dziecku,rozumiem że swoje kupiłes i w razie czego kupisz sobie drugie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

O kolejny znawca ruchu :) a to naprawdę tak boli spacer z parkingu? Bo nie rozumiem czemu nie można normalnie zaparkować i zaprowadzić dziecko? większe wysadzić na pasie wzdłuż parkingu. Dziecko trafi chyba do szkoly ? No chyba ze ma tak samo ciężka d*pe jak rodzić i trzeba je podnieść pod samo wejście.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pilnuj swojej d*py,bo jak kiedyś ci się zdarzy wysadzić większe to zrozumiesz,znafffco ruchu i bez jak sądze,bo ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

znak stoi na wjeździe w droge prowadząca na parking szkolny (wjeżdżając od ulicy Północnej).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to jest znak? :) bo ja prawoj azdy wygrałam w chipsach :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeden znak na jednym z wjazdów,opisz ,namaluj,spróbuj przekazać jak dzieciom w szkole,jaki ma kształt i kolory i co tam jest narysowane!!!!!! Kur!!!!m!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram w całosci...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Brawo! Dwzdzieścia skośnych miejsc parkingowych!! Buhaha! I wjeżdżanie i wyjeżdżanie, czekanie aż ktoś wyjedzie i stanie na środku drogi itd itp. A może tak weźmiesz pod uwagę, że to jest DROGA i korzystają z niej ludzie mieszkający dalej na Tuchomskiej i nie mający ochoty czekać aż mamuśka wypakuje dziecko z samochodu a później zakorkuje pół ulicy cofając z miejsca parkingowego.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaro- dokladnie tak to wygląda :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale nie ważne jej dziecko nie może iść taki kawał drogi. Pytanie czy to mamuska ma ciężką d*pe czy dziecko stawiam na to 1 i robi z dziecka kalectwo :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak to jest droga koło szkoły ,czyli bardzo ważna i nie dla ciebie mały jaro!!na tym zgniłym zachodzie reguluje się ruch właśnie w ten sposób,a nie przez garby i spowalniacze,reguła prawej strony przy ruchu prawostronnym to norma tylko bez wykluczeń itd. W polsce się nagle obudzili bo jeszcze 10lat temu milicjant na parkingu marketowym,bez znaków twierdził że tamten jechał główniejszą! Teraz niby skrzyżowAnia równorzędne,ale drogi utwardzone,strefy zamieszkania i inne g*wna... I tak dalej nikt nic nie wie szczególnie w zimie,,gdzie wszystko zasypane i nie widoczne! Jeżeli wiesz że jedziesz drogą gdzie mogą ludzie wyjeżdzać z miejsc p. To jesteś b.uważny bo to kłopot,pomimo tego że normalnie nie zwracasz uwagi na strefę i znak 30!
I w d*pie mam że się spieszysz,reszta tych lolków to d*py i bezmyślne małpiatki ,które nie wiedzą za dużo ,ale by chcieli bezmyślnie przejść do lepszej przyszłości zgodnie z ich wodzem-wiem,ale nie powiem!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty tak poważnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyśl sobie jak było 30 lat temu gdy nie było tylu aut i matka z dzieckiem na ręku zaprowadziła drugie pieszo do szkoly.nikt nie narzekał że daleko że ciężko itp.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Naprawdę tak ciężko wysadzi dziecko na kiss&ride? Musisz pod wejściem na zakazie? Jaki przykład ma Twoje dziecko? ano taki że w sumie każdy zakaz i zasady można łamac bo przecież pod prąd na ulicy też mozna jecha jesli tylkozdążysz wrócic na swój pas.....chyba że nie zdązysz....żałosne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

skad jesteś? z podkarpacia? wyluzuj sygnalisto
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

ZGADZAM SIĘ! Byłam świadkiem kiedy ful aut na zatoczce, autobus szkolny nie miał gdzie zaparkować stanął na ulicy i zablokował te auta a ludzie się burzyli że ich zablokował i nie mogą wyjechać haha
Ruszać d*py na parking ZA SZKOŁĄ lenie ;]
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

rzecz w tym ze ja nie mam takiego problemu..dziecko rano na 6,30 wieczorem odbior po 17. na parkin gu puchy .bo w ciągu dnia to jestem w pracy zeby komuś sponsorowac 500+ co to mają czas w ciagu dnia mieć takie problemy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uważam, że w Baninie czas najwyższy pomyśleć o kolejnej nowej szkole z dużym parkingiem, być może z basenem;porządna durza poczta, ośrodek zdrowia również bo te są przepełnione.Nie od dziś wiadomo ,że ta miejscowość się nie pomniejsza tylko wręcz przeciwnie,to się robi jak Żukowo, trzeba budować i nie tylko domy czy mieszkania.Zaspa,Przymorze, Kartuzy czy Sierakowice,tam jest kilka szkół, chodniki, niejeden park. A tu włodarze czekają na co przepraszam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuję zamknąć tą szkołę, bo jak czytam ilu tu mądrali i praworządnych ludzi to mam wrażenie, że w szkole to ich dzieci tylko ogłupiają. Spowoduje to też rozwiązanie problemu gdzie stawiać auto przy szkole. Budynek można na szpital przerobić lub biura.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Proponuję rąbnąć ci w ...co ty na to gimbusie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

proponuje wysokie mandaty dla leniwych inwalidów umysłowych. Stoi znak TO NIE PARKUJ KRETYNIE-PANIAŁ.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

zgodnie z nowymi przepisami koperta powinna być niebieska. Bez tego nikt nie może ukarać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

kolejny znawca przepisów - Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa reprezentuje stanowisko, że brak niebieskiej barwy nawierzchni (wymaganej przepisami technicznymi z zakresu znaków i sygnałów drogowych) nie zmienia znaczenia wymienionych wyżej znaków poziomych (P-20, P-24).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To czemu straż miejska w Gdańsku nie podejmie się interwencji w tym przypadku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie i debile którzy parkują tam gdzie nie powinni chyba czas zacząć urywac lusterka bo inaczej się nie nauczą idioci
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
pewnie w głębi duszy jesteś wspaniałym czułym człowiekiem...naprawdę ci współczuję...choć może nie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj koło 10.00 tam policja pisała jakieś mandaciki. Przydało by się tak rano i po15 - tej wtedy jest największy ruch, napewno wtedy zarobią więcej, przejechać do roboty nie idzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

w takich godzinach te nieroby nie przyjada, bo by mieli za duzo do robienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedys byli o 8 to nikt nie parkowal. Wyjeżdżali zobaczyli policję i odjezdzali :)ubaw po pachy :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak cie zobaczę ze mi czy dzieciakom robisz fotki pod szkołą to ci osobiście zęby wy..bie. Od tego jest policja a nie cieć z bloku na zaspie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jaz bede robil zdjecia i umieszczal na wszystkich forach z informacja ze kierowca prawko ma za ....:) cieciu z oruni dolnej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty anonim od wybijania zębów , nie badz taki cwany ( kozak w necie , pi.a w świecie) wiesz co piszesz? to już są grozby karalne!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

prawda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i nie trylko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyluzuj..weekend idzie piwko wypis grila zrób..czy co tam lubisz np do kosciola pójdź..a potem badż mędą i kanalia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry