Widok

Szkoła de la Salle / lub inna podstawówka na Morenie, Niedźwiedniku, Suchaninie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie,
moja córka ma 11 lat, jest w 5. klasie państwowej podstawówki. Widzę, jak z każdym dniem gaśnie, a wyjście do szkoły wiąże się z coraz większym stresem. Chodzi do molocha - klas piątych jest chyba 9... Nauczyciele zmieniają się jak rękawiczki - nie mam nawet kogo podpytać o to, jak mała sobie radzi z rówieśnikami, bo większość nauczycieli nawet nie zna jej imienia.
Zastanawiamy się nad zmianą szkoły ( najchętniej Niedźwiednik, Morena, Suchanino), najchętniej na społeczną. Mam słabe doświadczenia z SP NIedźwiednik - chodziło tam starsze dziecko i w jego klasie trafily się niezłe patologie, a nawet próba samobójcza zaszczutego ucznia. Jestem ciekawa, jak jest w szkole de la Salle lub w innych okolicznych podstawówkach. Będę bardzo wdzięczna za Wasze opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz są dni otwarte w szkołach i sp 43 na Suchaninie jest bardzo polecana przez rodziców, bo jest kameralna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a SP nr 27 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry