Widok

Szkola - nie trzeba zapisywac na religie ani etyke

Przypominam, ze oba przedmioty sa fakultatywne i nie ma obowiazku zapisywania dziecka na zaden z nich.
Szkola nigdy o tym nie informuje, stwarzajac wrazenie, ze nalezy wybrac ktorys z tych przedmiotow. A poniewaz religia jest w srodku lekcji, a etyka grubo po lekcjach, wiekszosc zapisuje na religie.
Jesli nie chcecie, nie musicie!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja mojego syna w tamtym roku wypisałam z dwóch tych przedmiotów przy zapisywaniu do szkoły w lutym. Do maja chodził na te przedmioty dopuki nie zrobiłam awantury. Jeśli wypisuje to dlaczego mój syn chodzi . Cały czerwiec już było ok. Tak jakby to było coś nie do uwierzenia że ktoś mógł wypisać dziecko właśnie z Religi i jeszcze Etyki
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, takie są przepisy, ale chyba nie wszyscy nauczyciele mają tego świadomość.
Moje córki chodzą tylko na etykę i bardzo lubią te lekcje. Ale warto pamiętać że i religia i etyka są nieobowiązkowe.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale macie problem...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

część dzieci chodzi na religię i etykę by podwyższyć średnią - odklepią paciorki i mają 6
tym sposobem mając tróje (a nawet 1 mierną) z istotnych przedmiotów można uzyskać średnią 4,7 czyli czerwony pasek
to zabawne ale niektórzy bardzo to skrupulatnie liczą i przywiązują ogromną wagę do tych laurek z paskiem

oceny z religii i etyki liczone są do średniej wg rozporządzenia MEN
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co cibto przeszkadza??? taką średnia???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Religia w środku lekcji? Zajęcia fakultatywne mają się odbywać przed lekcjami lub po lekcjach. Czy sprośnych katabasów przepisy nie obowiązują?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Spójrz na siebie i nie wyzywaj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Uwzględniając ogólnoświatowe osiągnięcia tej bandy, o których od czasu do czasu dowiadujemy się czegoś nowego, sprośne katabasy to pieszczotliwe określenie... Ale nie odpowiedziałeś/aś, czy sprośnych katabasów przepisy nie dotyczą? Jacyś nadludzie?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Biorac pod uwagę ilość klas to nie ma możliwości by wszystkie miały zajęcia o tej samej porze no chyba że nauczyciele sie roz: -dwoją, -troja itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chamstwo i tyle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Akurat na zebraniu informowała że nie trzeba zapisywać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak, ja wypisałem syna z etyki i religii jak tylko zobaczyłam gdzie etyka jest umiejscowiona w planie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry