Widok

Szkoła rodzenia

Czy w Baninie jest zapotrzebowanie na prywatną szkołę rodzenia? Przyszłe mamy- czy uczestniczyłybyście w takich zajęciach? Pytam, ponieważ mam w planach otwarcie takowej i zastanawiam się właśnie nad Baninem ️ Co sądzicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Konkurencja p. Czesi z Żukowa raczej będzie ciężka do przebicia. Tym bardziej, że tam jest na NFZ a rady p. Czesi przeszły już do legendy. W Novej przychodni są prowadzone prywatne zdjęcia i jakoś przyszłe mamy nie biją się tam o miejsce. Raczej słabo z tym pomysłem, ale spróbować możesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ręce opadaja jakie durne pomysły ludziom do głowy przychodzą. Wynajmij lokal,zapłac Zus i za 6 miesięcy zlikwiduj dziłalność bo to sensu nie ma tu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu uważasz ze nie ma sensu? Banino jest pełne młodych ludzi, planujących rodziny, a takiego miejsca jak szkoła rodzenia tu nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani czesia i galaretka.. Jak sie na niej wzroujecie to współczuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Aga to zakładaj Twój wybór i Twoja kasa. Jedynie mogę wyrazić swoją opinię na ten temat. Sprawdz ceny lokali w Baninie najpierw i zrób biznes plan czy to ma sens. Jesteś połóożną czy po szkole medycznej jesteś ,że posiadasz takie uprawnienia bo to też ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry