Widok

Szkoła rodzenia w Gdyni

Czy ktoś może polecić jakaś szkołę rodzenia w Gdyni? Osobiście zastanawiam się nad dwiema opcjami 1- "Zostań mamą w Redłowie" (Chciałabym rodzić w tym szpitalu) zajęcia odpłatne albo 2- szkoła rodzenia "Super mama" (na Obłużu) zajęcia refundowane przy wyborze ich położnej rodzinnej. Czy ktoś miał do czynienia z tymi placówkami i mógłby podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam z mężem do Super Mamy na Obłużu w 2017. Byłam zadowolona. Zajęcia rzeczowe, osobno zajęcia fitness dla przyszłych mam. Kontakt z położną i jej wizyty patronażowe po porodzie super. Z podejściem do dziecka, punktualna, bez pośpiechu. Obecnie jestem w 2 ciąży, rodzę na dniach i będę korzystać z usług tej samej położnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja chodziłam do radiowa. Jeśli chcesz tam rodzicic to polecam się zapisać. Jar normalnie zwiedzanie oddziału. Znasz położne które będą przyjmować twój poród. i wiesz dokładnie co i jak. Jakos tak bardziej swojsko się czujesz. wszystko tłumaczą i pokazują. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ropiejące oczko u niemowlaka (9 odpowiedzi)

Kochane mamy pomóżcie radą! Córcia właśnie skończyła 9 msc i od 2 msc mamy problem z rozpiejacym...

Lekarz ogólny _Przychodnia Wzgórze Maksymiliana (8 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby polecić mi dobrego lekarza ogólnego z tej przychodni ? Interesują mnie wszyscy...

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia (110 odpowiedzi)

Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam byłam już wiele...

do góry