Widok

Szkoła rodzenia w Gdyni

Czy ktoś może polecić jakaś szkołę rodzenia w Gdyni? Osobiście zastanawiam się nad dwiema opcjami 1- "Zostań mamą w Redłowie" (Chciałabym rodzić w tym szpitalu) zajęcia odpłatne albo 2- szkoła rodzenia "Super mama" (na Obłużu) zajęcia refundowane przy wyborze ich położnej rodzinnej. Czy ktoś miał do czynienia z tymi placówkami i mógłby podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam z mężem do Super Mamy na Obłużu w 2017. Byłam zadowolona. Zajęcia rzeczowe, osobno zajęcia fitness dla przyszłych mam. Kontakt z położną i jej wizyty patronażowe po porodzie super. Z podejściem do dziecka, punktualna, bez pośpiechu. Obecnie jestem w 2 ciąży, rodzę na dniach i będę korzystać z usług tej samej położnej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja chodziłam do radiowa. Jeśli chcesz tam rodzicic to polecam się zapisać. Jar normalnie zwiedzanie oddziału. Znasz położne które będą przyjmować twój poród. i wiesz dokładnie co i jak. Jakos tak bardziej swojsko się czujesz. wszystko tłumaczą i pokazują. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ryba bez ości (23 odpowiedzi)

Dziewczyny, przepraszam,że oderwę Was od tematów ogoónoporodowych ale może mi pomozecie. Bardzo...

Odszkodowanie za złamaną rękę dziecka (32 odpowiedzi)

Syn miał 2,5 roku gdy złamał rękę na trampolinie - prawa ręka, złamanie gałązkowe jednej kości, 4...

Czy jest odpowiedni moment na dziecko ? (14 odpowiedzi)

Dziewczyny chciałabym zajść w ciążę ale towarzyszą mi myśli "czy to na pewno dobry moment" czy Wy...

do góry