Widok

Szkolenia biznesowe i dla kadry menadżerskiej

Orientujecie się może czy w najbliższej perspektywie czasowej będą w Gdańsku organizowane jakieś szkolenia dla kadry zarządzającej, menadżerskiej? Chodzi o podniesienie kwalifiakcji. Przede wszystkim taka tematyka jak

- Prince2
- Itil
- PMP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inprogress jakiś czas temu umieścił na swojej stronie wykaz szkoleń na rok 2016/2017
http://inprogress.pl/szkolenia-otwarte.html - tutaj są ich szkolenia indywidualne ( znajdziesz tam tematykę, która Cię interesuje). Sa one kierowane do kadry menadżerskiej.
W firmie można również zamówić przeprowadzenie szkolenia zamkniętego bezpośrednio w siedzibie firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście,ze tak. Jesli chcesz podjąć pracę w dużej firmie oraz się w niej utrzymac to nie powienieneś osiąść na laurach, ale starać się dokształcać przez cały czas. Szczegolnie, że na wysokich stanowiskach konkurencja jest spora.

Szkoleń jest sporo. Sugeruję zastanowić sie nad szkoleniami oferowanymi przez Academy of Business:
http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia,1/

Oferują tam praktycznie wszystie kwalifikacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne oferty kursów i szkoleń mają w http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm Osobiście polecam Marketing, bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o ofertę dla menadżerów to zdecydowanie więcej ofert oferuje rynek warszawski. Dla przykładu TaisjaLaudy&Co. specjalizują się z coachingu talentów, który ostatnimi czasu odnosi ogromny sukces w polskich firmach. Możliwe, że organizują szkolenia również na terenie całego kraju, trzeba byłoby się skontaktować i dopytać o szczegóły - http://taisjalaudy.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mając swój biznes warto się cały czas rozwijać. A jeśli zatrudniamy pracowników, to trzeba pamiętać o obowiązkowych szkoleniach, jak choćby BHP. Fajną ofertę dla firm widziałam u https://www.osrodekintra.pl/intra-biznes/szkolenia/ . Myślę, że godne rozważenia, szczególnie gdy zależy nam na profesjonalnym podejściu do realizowanych zadań. Co o tym myślicie? Inwestujecie w ogóle w kursy dla siebie i swoich pracowników? Na co zwracacie uwagę wybierając odpowiedni wariant? Bo właśnie jestem na etapie poszukiwań ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj jest z kolei szkolenie dla pracowników biurowych - https://kursy-edu.net.pl/produkt/pracownik-biurowy/ też dość przydatne i trochę w podobnej tematyce więc polecam sobie zajrzeć i być może skorzystać, bo jest też w wersji online :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Poziom filozofii na UG (6 odpowiedzi)

Przeszukałem cały Internet i nie znalazłem nic w tej kwestii więc zakładam wątek. Słyszałem, że...

Kurs na wózki widłowe Gdzie? (37 odpowiedzi)

Witam Chciał bym uzyskać informację, gdzie na terenie trójmiasta można zrobić kurs na wózki...

Wiersz o Gdyni (7 odpowiedzi)

Pilnie poszukuję wiersza dotyczącego miasta Gdynia? Jeśli ktoś zna jakiś to bardzo prosze o...

do góry