Widok

Szkoły przymorze opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Powoli zbliża sie czas rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Szukam wiec aktualnych opinii na temat różnych szkół na Przymorzu m.in 76,60,44,79.
Wiem ze mogę szukać w innych wątkach co również zrobię, ale często te informacji i opinie są już mniej aktualne .

Zachęcam mamy , które posłały dzieci w zeszłym roku lub aktualnie ich dzieci uczeszczaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam. Chętnie też się dowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SP 76, a właściwie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1.

Właśnie trwa remont szatni dla dzieci.
Kilka sal lekcyjnych też po remoncie. Kilka czeka na doposażenie (z likwidowanego gimnazjum, które jest połączone z SP 76).
Posiłki domowe, smaczne - ale nie utrzymane w trendzie "super eko, zdrowo itp.".
Najgorsze były łazienki dla maluchów - ale już po remoncie.
Atutem jest basen.
Poza tym jedyne klasy z językiem chińskim - można tez zapisać na zajęcia dodatkowe.
Klasa sportowa - wcześniej basenowa/pływacka, teraz będzie taneczna (współpraca z Falą).
Ogólnie szkoła bezpieczna. Otwarta dla dzieci - mogą grać w piłkę na boiskach(o ile nie trafią na czas płatnych zajęć piłkarskich) - nie to co w SP 44 gdzie na boiskach wieczne pustki (moje okna wychodzą na boiska). Sama chodziłam do SP 44. Jednak dziecko zapisałam do SP 76 :) Chodziło do zerówki przedszkolnej i szkolnej (jeszcze czas odraczania 6-latków).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ma ktoś świeże informacje? Szczególnie 76 i 44. W pandemii to nawet Dni Otwartych nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodzi do 44 jest zadowolony ,szkoła mniejsza bardziej kameralna ...musi pani podpytać może uda się zobaczyc te dwie szkoły .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry