Widok

Szkoły przymorze opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Powoli zbliża sie czas rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Szukam wiec aktualnych opinii na temat różnych szkół na Przymorzu m.in 76,60,44,79.
Wiem ze mogę szukać w innych wątkach co również zrobię, ale często te informacji i opinie są już mniej aktualne .

Zachęcam mamy , które posłały dzieci w zeszłym roku lub aktualnie ich dzieci uczeszczaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam. Chętnie też się dowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SP 76, a właściwie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1.

Właśnie trwa remont szatni dla dzieci.
Kilka sal lekcyjnych też po remoncie. Kilka czeka na doposażenie (z likwidowanego gimnazjum, które jest połączone z SP 76).
Posiłki domowe, smaczne - ale nie utrzymane w trendzie "super eko, zdrowo itp.".
Najgorsze były łazienki dla maluchów - ale już po remoncie.
Atutem jest basen.
Poza tym jedyne klasy z językiem chińskim - można tez zapisać na zajęcia dodatkowe.
Klasa sportowa - wcześniej basenowa/pływacka, teraz będzie taneczna (współpraca z Falą).
Ogólnie szkoła bezpieczna. Otwarta dla dzieci - mogą grać w piłkę na boiskach(o ile nie trafią na czas płatnych zajęć piłkarskich) - nie to co w SP 44 gdzie na boiskach wieczne pustki (moje okna wychodzą na boiska). Sama chodziłam do SP 44. Jednak dziecko zapisałam do SP 76 :) Chodziło do zerówki przedszkolnej i szkolnej (jeszcze czas odraczania 6-latków).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może ma ktoś świeże informacje? Szczególnie 76 i 44. W pandemii to nawet Dni Otwartych nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodzi do 44 jest zadowolony ,szkoła mniejsza bardziej kameralna ...musi pani podpytać może uda się zobaczyc te dwie szkoły .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaka jest najlepsza odpowiedź na pytanie: Kiedy będziesz mieć dzieci? (7 odpowiedzi)

Jestem kobietą w wieku wychowawczym. Nie mam nic przeciwko dzieciom. Mam swoje powody, żeby ich...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry