Szpital Jednodniowy

Szpitale

Gdańsk, Otomińska 15C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Z całą pewnością najlepszy Szpital w Polsce. Cudotwórca Ortopeda Doktor Paweł...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Rafał Kosecki - opinia Bardzo polecam Państwu ten szpital i jego usługi. Profesjonalna obsługa i...
~Rafał Kosecki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Andrzej Grzenia właściciel Bonusmg - opinia Pierwsza operacja: śrubowanie nogi, po złamaniu nogi typu pilon. Operacja...
~Andrzej Grzenia właściciel Bonus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2022

Jadwiga - opinia Profesjonalne podejście do pacjenta, miła obsługa. Załatwienie wszelkich...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 listopada 2022

Waldemar W. - opinia Bardzo przyjemna, profesjonalna obsługa, przyjemnie jest w takiej atmosferze...
~Waldemar W.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Waldemar WILK - opinia kultura osobista i taktowne reakcje zespołu pracującego w przychodni...
~Waldemar WILK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

piatek.halina@wp.pl - opinia super obsluga ,fachowosc personelu medycznego na piątke,dziekuje dr...
~piatek.halina@wp.pl
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Jan - opinia Dzień Dobry, miałem zabieg zdjęcia zaćmy, szpital na Polanki. Obsługa bardzo...
~Jan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Pacjent Bogusław - opinia 1 września 2022 miałem wykonany zabieg usunięcia zaćmy w szpitalu NCM przy...
~Pacjent Bogusław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Elżbieta - opinia Mąż miał zabieg 12.08.2022. Bardzo dobra opieka przed i po zabiegu. Pełna...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 sierpnia 2022

AO - opinia Serdeczne podziękowania za profesjonalizm wobec mojego Pacjenta, Stanisława,...
~AO
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 sierpnia 2022

Zbigniew Wieczerzycki - pacjent - opinia Moje wrażenia są bardzo pozytywne, podczas wszystkich wizyt w związku z...
~Zbigniew Wieczerzycki - pacjent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Stanisław Świtalski - opinia Serdecznie dziękuję Paniom, które w jakimkolwiek zakresie przyczyniły się...
~Stanisław Świtalski
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Marta - opinia Operacja stawu skokowego. Pełen profesjonalizm.
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lipca 2022

Mieczysław - opinia Zabieg usunięcia zaćmy miałem już w NCM przy ul. Polanki,bo zabiegi zostały...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Stanisław - opinia Super opieka , wszystko sprawnie zrobione
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 czerwca 2022

Pacjentka - opinia Dziękuję za profesjonalne i pełne empatii podejście personelu medycznego....
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Katarzyna - opinia Miałam zabieg usunięcia zaćmy na oku, w odstępach miesiąca jednego od...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2022

Zdzisław S. - opinia Przeszedłem kilka dni temu zabieg usunięcia zaćmy. Byłem urzeczony personelem...
~Zdzisław S.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Elżbieta Staszek - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szczególne podziękowanie za udany zabieg dla pani dr...
~Elżbieta Staszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry