Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oddział Ginekologiczno-Położniczy wątek zamknięty Na dzień dobry - bardzo sympatyczne spotkanie z paniami w Izbie Przyjęć....
~Urszula K-K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Polecam ! wątek zamknięty Obsługa w rejstracji bardzo miła i pomocna . Czas oczekiwania na lekarza...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Doskonały szpital dla przyszłych i nowych matek wątek zamknięty Doskonała zaangażowana kadra od położnych po lekarzy. Miałem wrażenie że...
~Lumalu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

rejestracja ginekologiczna......... wątek zamknięty rejestracja do ustalenia terminu zabiegu ginekologicznego przerasta wszystkie...
~gosc
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Strata czasu i nerwów wątek zamknięty Idąc na izbę przyjęć oddziału ginekologicznego w szpitalu PCK w Gdyni, po...
~Pacjentka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 października 2017

Podziękowania dla szpitala zakaźnego wątek zamknięty Po raz pierwszy znalazłam się w Szpitalu Zakaźnym w Gdańsku na ulicy...
~Wioletta Dworak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Wspaniały team wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem Pań pracujących na tym oddziale. Lekarzy a...
~DOROTA KOWALEWSKA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Okulistyka wątek zamknięty Obsługa, wyposażenie i podejście do pacjenta lepsze niż w serialowej Leśnej...
~Teresa Mojek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2017

Wydzial Ginekologiczny wątek zamknięty Obsługa na wydziale ginekologicznym to totalna porażka, kobiety pracujące...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Oddział ginekologiczno-położniczy wątek zamknięty 30.10.2017 r. trafiłam do Szpitala Morskiego na oddział...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Oddział ginekologii wątek zamknięty Zgadzam się z opinią, że w ginekologicznej izbie przyjęć kobieta może czuć...
~IK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

super porodowka wątek zamknięty Mam 36 lat i rodzilam swoje piersze dziecko. Bardzo sie balam porodu i...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 października 2017

Chirurgia dziecięca wątek zamknięty Inne szpitale w Trójmieście powinny się od Was uczyć podejścia do małego...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Porodówka wątek zamknięty Zarówno patologia ciąży jak i porodówka super, najgorzej przejść przez izbę...
~Vanessa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Zadowolona wiosna wątek zamknięty Jeśli chodzi o poród w szpitalu w Redłowie, jak najbardziej polecam to...
~Wiosna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

izba przyjeci chirurgia dziecięca wątek zamknięty chciałabym bardzo podziękować za profesjonalne podejście do pacjenta. szybka...
~sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Wspaniały personel wątek zamknięty Do szpitala w Redłowie trafiłam na patologię w 39 tygodniu ciąży, zupełnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Poród 11.2016 wątek zamknięty Rodziłam w listopadzie 2016( wtedy jeszcze twał remont oddziału) i patrząc po...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Chirurgia dziecięca wątek zamknięty Własnie wróciliśmy ze szpitala do domku :) Czterokrotnie miałam kontakt ze...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Pierwszy poród wątek zamknięty Swoją przygodę ze szpitalem zaczęłam od Patologi ciąży - geniale położne i...
~liea
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
291

postów

218

wątków

do góry