Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Jestem pierworódką, mogę z czystym sumieniem powiedzieć i namawiać, że jak...
~Magda mama Wiktorka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Poród wątek zamknięty Wspominam poród oraz opiekę na oddziale położniczym z ogromną radością....
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 czerwca 2017

Super wątek zamknięty W oczekiwaniu na cc kilka dni leżałam na patologii ciązy,gdzie opieka pań...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

porodówka na b.wysokim poziomie wątek zamknięty Wszystkim paniom oczekującym narodzin swoich pociech szczerze polecam poród w...
~Gunia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Oddział ginekologii onkologicznej wątek zamknięty W związku z operacją przebywałam na oddziale ginekologii onkologicznej -...
~illiria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 maja 2017

Super opieka! wątek zamknięty Poród naturalny w kilka godzin. Wspaniała pani położna P. Bożenka. Cierpliwa,...
~S.D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Poród w Redłowie wątek zamknięty Dzięki lekarzom, którzy podjęli szybką decyzję o cięciu cesarskim, mam...
~UG
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Poród w Redlowie wątek zamknięty Najlepsza opieka okołoporodowa jaka mogła mi sie trafić. Urodziłam naturalnie...
~Nela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Poród i opieka noworodka wątek zamknięty Urodziłam 31 stycznia 2017. Z czystym sercem i sumieniem zdecydowanie mogę...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Oddział ginekologii onkologicznej wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce w służbie zdrowia. Czysty, dobrze i komfortowo wyposażony...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

oddzial ginekologi onkologicznej wątek zamknięty Fantastyczna opieka,niezależnie od dnia i zmiany wszystkie panie...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Bardzo polecam ten szpital! wątek zamknięty Urodziłam tydzień temu zdrową córeczkę właśnie w tym szpitalu i gorąco...
~Ania Kosińska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2017

OK z minusem wątek zamknięty We wrześniu urodziłam synka i jestem naprawdę bardzo zadowolona ze szpitala,...
~aaa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

:-) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z porodu w szczególności z pomocy i wsparcia jakie...
~AA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

poród wątek zamknięty Urodziłam synka 17 listopada 2016 i jestem zachwycona opieką medyczną. Pomimo...
~marlena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Porod w Redlowie wątek zamknięty Żonę z Bobasem odebrałem ze szpitala 22.12 i nie mogę wyjść z podziwu jak...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 grudnia 2016

Patologia ciąży wątek zamknięty 28 października trafilam do szpitala ze skierowaniem oraz potwierdzającymi...
~M
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Porodówka i oddział poporodowy wątek zamknięty Rodziłam w czerwcu. Położna Aleksandra Grot, na której dyżur trafiłam, była...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Mój pierwszy poród wątek zamknięty Polecam porodowke w Redłowie. Super opieka położnych, lekarzy. Szczególnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

porod w szpitalu wątek zamknięty Witam,  We wtorek 18.10.2016 roku rodzilam w Szpitalu PCK Redlowo w Gdyni....
~Magda Kuczynska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
291

postów

218

wątków

do góry