Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poròd w Redlowie wątek zamknięty Urodzilam mojego synka w Redlowie.Szpital bardzo dobrze wyposazony, personel...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Poród w szpitalu PCK wątek zamknięty W szpitalu w Redłowie rodziłam 1sze dziecko w 2013 roku, a w tym miesiącu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

tragedia wątek zamknięty pielegniarki bardzo nieusluzne i niekompetentne obsluga lekarzy bardzo slaba...
~wiktoria
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2015

Oddział ginekologiczno położniczy wątek zamknięty Dziękuję wszystkim z tego oddziału za wspaniałą opiekę .
~Dana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

WIELKIE FORĄCE PODZIĘKOWANIA za podjętą decyzję i operację po to żeby jeszcze wiele lat życia wątek zamknięty Witam tak trzeba dużymi literami podziekowac oddzialowi szpitala w Redlowie...
~czesława k
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Izba przyjęć - raczej kawiarenka dla znajomych wątek zamknięty Wczoraj trafiłam do szpitala z bólem nie do opisania. Czekałam 3 godziny...
~Karolina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Oddział Ginekologiczno-Położniczy wątek zamknięty Rodziłam w Redłowie na początku czerwca. Wcześniej leżałam na patologii...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Poród wątek zamknięty Przed porodem naczytałam i nasłuchałam się negatywnych opinii na temat tego...
~Kasior
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

polecam oddział ginekologiczno-położniczy wątek zamknięty pomimo wielu negatywnych opini zdecydowałam się na poród w tym szpitalu. Był...
~Kornelia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Polecam poród w szpitalu w Redłowie wątek zamknięty W tym miesiącu urodziłam naturalnie syna. Jestem pełna uznania dla położnych,...
~Szczesliwa mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Komuna w PCK wątek zamknięty Tutaj pielęgniarki i co gorsza lekarze traktują człowieka gorzej niż psa w...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Rodziłam styczeń 2016 wątek zamknięty Akurat przed otwarciem nowego oddziału. Ale mimo to polecam. Lekarze bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 maja 2016

Położnictwo wątek zamknięty Rodziłam w lutym 2016 r. Do ostatniej chwili byłam przekonana, że na pewno...
~Michalina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2016

oddział ginekologiczno - położniczy wątek zamknięty 26 marca 2016 urodziłam w Szpitalu PCK synka, zarówno oddział patologii ciąży...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

oddział ginekologiczno - położniczy wątek zamknięty tydzień temu urodziłam w tym szpitalu drugie dziecko (pierwsze, półtora roku...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Polecamy poród rodzinny w Redłowie :) wątek zamknięty Rodziliśmy (poród rodzinny) w dniu 24.02.2016,opieka medyczna na najwyższym...
~Małgorzata i Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Komuna wątek zamknięty Komuna pełną parą, łącznie z kantyną. Lekarze opryskliwi, pielęgniarki nie...
~Jarek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Serdecznie Polecam!!!!Rewelacja wątek zamknięty Rodziłam w dniu 29.02.2016,opieka medyczna na najwyższym poziomie,pełen...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Izba przyjęć internistyczna szpital redłowo wątek zamknięty Pracują tam naprawdę wspaniali ludzie, mili i serdeczni.Dwie panie...
~MONIKA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

OKULISTYKA wątek zamknięty Wybrałam takie oceny bo personel na tym oddziale jest na szóstkę,lekarze...
~Barbara Pawłowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
291

postów

218

wątków

do góry