Widok

Szpital Polanki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie za tydzień po świętach mam się stawić z dzieckiem w szpitalu Polanki. Dziecko ma 9 lat my mieszkamy około 60 km od Gdańska. Lekarz wpisując skierowanie powiedział że najczęściej dzieci szkolne zostają już same w szpitalu. Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest dziecko które jest w 2 klasie. Nigdy nie zostało samo w nocy bez rodziny, zawsze ktoś był, mama, tata, ciocia czy babcia. To inne miasto nawet nie mogłabym codziennie u niej być jeśli nie miałabym zwolnienia. Czy ktoś był w takiej sytuacji. W moim mieście nie ma takiego oddziału dla dzieci, Gdańsk jest najblizej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam z córką 10 dni na zapalenie płuc. Było to kilka lat temu....młoda była zerówce...miała prawie 7 lat. I pomimo mieszkania w Gdańsku, byłam z Nią zawsze....w dzień zmieniały mnie babcie...
Za oczywiście opłatą dostaje się łóżko polowe i mozna przebywać z dzieckiem ;) Były też mamy starszych dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję nie zostawie jej na pewno. To dla niej ogromny stres. Koszty się nie liczą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załatwiaj łóżko polowe czy materac, rodzice mają prawo przebywać z dzieckiem w szpitalu 24h/dobę, zobacz prawa pacjenta i prawa pacjenta dziecka. Pewnie będziecie musieli zapłacić za nocowanie, ale warto! I nie ma znaczenia ile ma lat, to strach dla dziecka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa lata temu mój syn leżał na akademii. Wtedy pani ordynator kardiologii była bardzo opryskliwa i powiedziała, że rodzice tylko przeszkadzają w szpitalu. Mój syn mial 6 lat i mimo wszystko był ze mną. Na sali obok leżał noworodek podłączony do monitorów. Jego mama była jeszcze na położniczym, więc był sam i wciąż płakał. Nikt nie uspokajał go itp.
Masz prawo być z dzieckiem w szpitalu nawet na noc! Nie pozwól się wyrzucić. Nie myśl co jest dobre dla szpitala i dla personelu, ale myśl o tym co jest dobre dla Twojego dziecka. Taki pobyt w szpitalu może być dla niego stresujący.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Ewa

(0 sekund temu)

Dziękuję nie zostawie jej na pewno. To dla niej ogromny stres. Koszty się nie liczą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojego 5-cio letniego syna tez chcieli zostawic samego, bardzo mi "nie polecali" zostac, zniechecali mnie, ale jak sie uparlam to nie mieli wyjscia, bo masz do tego prawo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można być z dziecko. łóżko się wypożyczalnia w szpitalu. Koszt pobytu dla.rodzica to chyba 12 zł. Wszyscy bardzo mili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Tania, sprawdzoan firma kurierska (12 odpowiedzi)

Dziewczyny muszę wysłać wózek 3 w 1 na drugi koniec Polski, jaką firmę kurierska...

okulista dziecięcy pilne (20 odpowiedzi)

gdzie mogę udać się z dzieckiem z 8 latkiem do okulisty , potrzebuje bardzo dobrego- młody ma...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

do góry