Widok

Szpital Polanki

Witajcie za tydzień po świętach mam się stawić z dzieckiem w szpitalu Polanki. Dziecko ma 9 lat my mieszkamy około 60 km od Gdańska. Lekarz wpisując skierowanie powiedział że najczęściej dzieci szkolne zostają już same w szpitalu. Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest dziecko które jest w 2 klasie. Nigdy nie zostało samo w nocy bez rodziny, zawsze ktoś był, mama, tata, ciocia czy babcia. To inne miasto nawet nie mogłabym codziennie u niej być jeśli nie miałabym zwolnienia. Czy ktoś był w takiej sytuacji. W moim mieście nie ma takiego oddziału dla dzieci, Gdańsk jest najblizej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja byłam z córką 10 dni na zapalenie płuc. Było to kilka lat temu....młoda była zerówce...miała prawie 7 lat. I pomimo mieszkania w Gdańsku, byłam z Nią zawsze....w dzień zmieniały mnie babcie...
Za oczywiście opłatą dostaje się łóżko polowe i mozna przebywać z dzieckiem ;) Były też mamy starszych dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję nie zostawie jej na pewno. To dla niej ogromny stres. Koszty się nie liczą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załatwiaj łóżko polowe czy materac, rodzice mają prawo przebywać z dzieckiem w szpitalu 24h/dobę, zobacz prawa pacjenta i prawa pacjenta dziecka. Pewnie będziecie musieli zapłacić za nocowanie, ale warto! I nie ma znaczenia ile ma lat, to strach dla dziecka
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa lata temu mój syn leżał na akademii. Wtedy pani ordynator kardiologii była bardzo opryskliwa i powiedziała, że rodzice tylko przeszkadzają w szpitalu. Mój syn mial 6 lat i mimo wszystko był ze mną. Na sali obok leżał noworodek podłączony do monitorów. Jego mama była jeszcze na położniczym, więc był sam i wciąż płakał. Nikt nie uspokajał go itp.
Masz prawo być z dzieckiem w szpitalu nawet na noc! Nie pozwól się wyrzucić. Nie myśl co jest dobre dla szpitala i dla personelu, ale myśl o tym co jest dobre dla Twojego dziecka. Taki pobyt w szpitalu może być dla niego stresujący.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Ewa

(0 sekund temu)

Dziękuję nie zostawie jej na pewno. To dla niej ogromny stres. Koszty się nie liczą

Mojego 5-cio letniego syna tez chcieli zostawic samego, bardzo mi "nie polecali" zostac, zniechecali mnie, ale jak sie uparlam to nie mieli wyjscia, bo masz do tego prawo.

Można być z dziecko. łóżko się wypożyczalnia w szpitalu. Koszt pobytu dla.rodzica to chyba 12 zł. Wszyscy bardzo mili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szkoła Rodzenia "Zostań Mamą w Redłowie" - proszę o opinie. (8 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny, czy ktoś uczestniczył w zajęciach tej szkoły? jak wrażenia? czy polecacie?

usg jamy brzusznej a ciaza (4 odpowiedzi)

ostatnio miałam usg jamy brzusznej (żeby wyeliminować różne choroby). czeka mnie jeszcze...

Groupon na aparat ortodontyczny (7 odpowiedzi)

Witam, Chce kupić Groupon na aparat tylko chciałam się zapytać czy ktoś z Was zakładał w miladent...

do góry