Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjentka wątek zamknięty Dzial ginekologi to bardzo mile i pomocne położne przy dr.Maciejewski bardzo...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Chirurgia ogólna wątek zamknięty Moja mama trafiła na oddział chirurgii ogólnej w trybie nagłym i muszę...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Sor wątek zamknięty SOR w Wejherowie wogóle nie funkcjonuje. W godzinach nocnych nie ma szans...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Chirurgia dziecięca wątek zamknięty Właśnie wróciłam z synkiem z 3 dniowego pobytu. Jestem pod wrażeniem. Miłe i...
~Ann
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

SOR - bardzo złe wspomnienia wątek zamknięty W tym miejscu dowiedziałam się, że zachorowałam na cukrzycę typu 1. Chorobę...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Mylne pierwsze wrazenie wątek zamknięty Urlop nad morzem. Niestety ostry bol ucha zmusil mnie do skorzytabia z...
~Magdalena Jonska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

oddział chirurgi dzieciecej żenada PRL wątek zamknięty Witam . Moja córka leżała na oddziale chirurgii dziecięcej w Wejcherowie. Gdy...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Mk - opinia wątek zamknięty Poczekalnia... 4 ciezarne na sor a lekarza z świeca szukac...
~Mk
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

... wątek zamknięty Za taki szpital podziękujemy, nie dość ze Panie bardzo nie miłe, to...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Szpital jak szpital wątek zamknięty Ani nic nadzwyczajnego, ani nic strasznego. Korzystałam z oddziału...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

SOR w niedzielę wielkanocna wątek zamknięty Dziś od godz 14:00 do 18:30 byłam z mamą na SOR a miałam wrażenie że to...
~MALGO
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

To nie szpital.to poczekalnia wątek zamknięty Dziś od godziny ok 13.30 do godziny 15 czekaliśmy na rtg złamanej nogi o...
~X.-MAN
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

okulistyka, smutek, zniesmaczenie, wątek zamknięty W skrocie, leczone oko od jakiegos czasu(antybiotyk i steryd), pogorszenie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Oddział Chirurgii Dziecięcej -Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem oddziału. Byłam na nim z synkiem na początku tego roku....
~Malgosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

SOR wątek zamknięty obsluga soru jest nie do przyjecia i bardzo nie przyjemna, na wszystko maja...
~widz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Pediatria - OK wątek zamknięty Mając na uwadze stan naszej publicznej służby zdrowia szpital jest OK. Bylem...
~Ryjek z Rumi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Oddział Otolaryngologiczny na plus wątek zamknięty Pielęgniarki bardzo uprzejme i życzliwe. Lekarz może trochę mało empatyczny...
~Muti
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Neurologia podejście lekarzy ; PORASZKA ! wątek zamknięty Strzeliło coś w plecach i nie mogłem się ruszać .... Zabrano mnie do szpitala...
~Jacek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Iwona Kur wątek zamknięty gdy zraniłam się w nogę, podczas spaceru, trafiłam na SOR do szpitala...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Balagan wątek zamknięty Taki jak w tym szpitalu brak koordynacji to w żadnym innym Od godziny 8.20 do...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry