Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Otolaryngologia wątek zamknięty Chciałabym tą droga podziękować dr Sławomirowi Piotrowskiemu oraz całemu...
~Marzena Buczyńska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

Chirurgia bylam kawalkiem mięsa wątek zamknięty Dnia 5 lutego o godz 13 znalazlam sie ze skierowaniem z pogotowia na chirurgi...
~Barbara Nowacka
16

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2011

Prywatne zabiegi wątek zamknięty Sfera prywatna w szpitalu ma swoje dobre strony- szpital, lekarze zarabiają a...
~Lechstachurski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 grudnia 2016

pseudo lekarz orzecznik wątek zamknięty Właśnie w dniu wczorajszym byłem u tego pana na komisji lekarskiej ZUS i...
~pitek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

SOR Masakra wątek zamknięty Moja mama zlamala reke,o godzinie 18 byla przyjeta na SOR. Lekarze chodzilo...
~Wkurzony platnik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Kolonoskopia-bez strachu wątek zamknięty Polecam. Wczoraj miałam robioną kolonoskopię w ramach 2 etapu badan...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

strach się bać ponownie zachorować! wątek zamknięty zabrano mnie dziś karetką z domu z bardzo silnymi dusznościami, pierwszy raz...
~kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Najgorszy szpital w 3mieście wątek zamknięty Na silny ból brzucha i gorączkę przepisano antybiotyk po 10 godzinach pobytu...
~Bulba
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

ludzi traktuje przedmiotowo wątek zamknięty Lekarz który jak pan Bóg ozdrawia w bezczelny sposób podważając...
~gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Oddział neurologiczny wątek zamknięty W sumie to nie wiem jak ocenić ten oddział. Jest taki, jak cała nasza służba...
~fanrafaela
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2015

Oddział pediatryczny - SUPER! :) wątek zamknięty Każdy oddział szpitalny powinien wyglądać tak jak tutejszy pediatryczny,...
~phil
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

zadowolony wątek zamknięty Kardiolog najlepszy jakiego kiedykolwiek spotkałem
~melcerireneusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Neurologia - coś nieludzkiego. wątek zamknięty Dziadek, najcięższe stadium wylewu, szczęście w nieszczęściu - sprawny...
~yellowflickerbeat
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Oddział wewnętrzny i kardiologii wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi lekarzy, pielęgniarek i...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

oddział pediatryczny kompletna porażka wątek zamknięty Personel tegoż oddziału chyba pracuje tam przez przypadek bo na pewno nie z...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

SOR masakra wątek zamknięty To co się wyprawia na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym woła o pomstę do...
~poprostucórka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

SOR PATOLOGIA Skierowanie od chirurga wątek zamknięty Brak mi słow 4 razy juz byłem na szyciu prostej dziurki chirurg na sor nie ma...
~Kazimierz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 marca 2016

SOR = tragedia ! Nigdy wiecej ... wątek zamknięty Zostalem skierowany na SOR 07.03.2016 r przez ortopede (dr n. med) z silnym...
~Marian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 marca 2016

Cóż porażka wątek zamknięty Moją mamę 72 lata wykończyła choroba PSP, chyba organizm się poddał bo po 4...
~jaro
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

TRAGEDIA wątek zamknięty Tragedia co tam się dzieje ... przyszedłem z przecietym palcem czekałem 4...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
273

postów

158

wątków

do góry