Szpital Św. Wincentego a Paulo

Szpitale

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oddział neurologii wątek zamknięty Na oddziale neurologii spędziłam 6 dni. Moim lekarzem prowadzącym był dr M....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

tragedia!!! wątek zamknięty Nie polecam nikomu tego szpitala. Moj partner czul sie tragicznie po wypadku...
~anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

ginekologia wątek zamknięty Podczas pobytu w szpitalu Miejskim w Gdyni ( ginekologia) czułam się bardzo...
~wdzięczna pacjętka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2013

słaby szpital wątek zamknięty Naprawdę bardzo nie polecam . Moją babcię wypisali w stanie dostatecznym...
~szyszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Skandal. wątek zamknięty Aby się nie rozwodzic zbyt mocno . starszy czlowiek przywieziony na SOR...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

słabo wątek zamknięty Trafiłam z atakiem woreczka żółciowego - ale to nie było na 100 %pewne, bo...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

Chirurg dr Winnicki - podziękowanie wątek zamknięty 20 lutego br. miałam cięcie lewej łydki w szpitalu na SOR. Cięcia wykonał...
cisowianka20
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

orzecznik ZUS -Borucki B. wątek zamknięty Jako lekarz - brak wiedzy aby być orzecznikiem w sprawach neurologicznych....
~Chory pacjent-nie symulant.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

poażka sor-u wątek zamknięty zdecydowanie nie polecam.personel traktuje pacjentów przedmiotowo i w sposób...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

pacjent nie klient!!! wątek zamknięty Nie polecam oddziału laryngologicznego a w szczególności Pana Piotrowskiego...
~mama małego pacjenta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

SOR nie jest taki zły.. wątek zamknięty SOR nie jest taki zły jak wy go ''malujecie''. Miałam dzisiaj przyjemność tam...
~Grzeczna_Panna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

kasia - opinia wątek zamknięty SOR to materiał dla psychologa o nieznanej stronie natury ludzkiej, jeśli...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

SOR w Szpitalu Miejski DRAMAT! wątek zamknięty Moja mama umierała 9 godzin na zimnym holu , wśród zesikanych obrzyganych...
~Podatnik płacący na NFZ
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

SOR = tragedia wątek zamknięty Na gdyński SOR trafiłam dwa razy w przeciągu tygodnia. Nie otrzymałam ani...
~o.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

sor tragedia ! wątek zamknięty po tylu godzinach czekania lekarz który ma w nosie pacjenta i siedzi tam za...
~pacjent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

GINEKOLOGIA wątek zamknięty Wspaniali lekarze, a zwłaszcza Pan Dr Czekała - miły , ciepły, serdeczny,...
~Bombonierka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Otolaryngologia-polecam wątek zamknięty Przebywalam z dzieckiem na oddziale otolaryngologicznym 3 doby. Nie mozna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

pozostawiony wenflon wątek zamknięty Szpitalny Oddział Ratunkowy i moja mama, bez kontaktu, 77 lat Alzheimer i...
~córka pacjentki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Neurologia wątek zamknięty Totalna porażka,pacjent to jest towar,olewcze podejście do zaleceń...
~bolensino
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2013

Oddział ginekologiczny wątek zamknięty Najpierw trafiłam na Szpitalny Oddział Ratunkowy gdzie młody lekarz od razu...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
273

postów

158

wątków

do góry